DVI

Понеділок, 19.03.2018, 23.48.44
Головна » 2016 » Серпень » 28 » Фанат створив унікальний костюм Бетмена з 23 робочими гаджетами
14.26.03
Фанат створив унікальний костюм Бетмена з 23 робочими гаджетами

      Ірландець Джуліан Чеклі, відомий косплеєр і любитель вишивати, сконструював справжній бет-костюм, нашпигований 23 функціонуючими гаджетами, включаючи «стрілялку файєрболами».

За основу Чеклі взяв модель з гри Batman: Arkham Origins. Серед пристосувань, якими напханий суперкостюм, - димові шашки, бет-кіготь (або кошкострел, тобто пістолет, що стріляє гаками), шифрувальний секвенсор (пристрій, прослуховуючий радіосигнали і зламував електронні замки), респіратори, бет-спрей (газовий балончик), електрошокер, вищезгадана стрілялка вогняними кулями, а також бет-прожектор.Спершу Чеклі надрукував окремі деталі на 3D-принтері, відтворив їх з гнучкою уретанової гуми, потім пофарбував і насадив на спеціально сконструйований утеплювач, тобто основу під костюм.

«Я завжди був прихильником Бетмена. Адже він частково антигерой», - каже Чеклі, зшивши свій перший косплей-костюм у віці 7 років, причому це був костюм Дарта Вейдера.

Бет-костюм авторства Джуліана Чеклі потрапив в геймерське видання Книги рекордів Гіннесса за 2016 рік (Guinness World Records: Gamer's Edition 2016) як «косплей-костюм з найбільшою кількістю функціонуючих гаджетів».

Джерело: okino
Переглядів: 123 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: