DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.34
Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Фахівці з кібербезпеки - одна з найбільш дефіцитних, перспективних і високооплачуваних IT-спеціальностей
15.00.42
Фахівці з кібербезпеки - одна з найбільш дефіцитних, перспективних і високооплачуваних IT-спеціальностей
      У бізнесі зростає занепокоєння питаннями кібербезпеки, як показало дослідження (ISC)² - міжнародної некомерційної організації, яка спеціалізується на сертифікації фахівців з інформаційної безпеки.

Як повідомляється, дослідники опитали 1500 голів IT-галузі з різних країн і виявили, що половина з них збирається в найближчий рік найняти більше фахівців для захисту своїх даних і мереж (39% залишать все як є), при цьому 59% опитаних бачать у цій області високі ризики для своєї компанії.

За словами Джона Маккьюмбера, одного з директорів (ISC)², кожен «айтішник» чув «анекдотичні історії про те, як когось не взяли на роботу». Але ці байки суперечать тому, що виявили експерти - індустрії бракує мільйонів кіберспеціалістов.

Найбільший дефіцит - в Тихоокеанському регіоні, куди входять США і Китай, - 2,15 млн. У Європі - 498 000 вакансій у цій сфері, в Африці і на Близькому Сході - 142 000, в Латинській Америці - 136 000.

У порівнянні з іншими IT-галузями, в кібербезпеці активно працюють молоді люди (35% - мілленіали) і жінки (24%). На думку дослідників, це пов'язано з тим, що в дану область зазвичай приходять люди з прогресивними поглядами.

Також в сфері кібербезпеки дуже багато давно працюючих фахівців, середній досвід - 13 років в IT, з них сім років - безпосередньо в кібербезпеці.

Найчастіше людей приваблює висока зарплата - в середньому фахівець з інформаційної безпеки може розраховувати на $ 85 000 на рік. При цьому визнані мастодонти отримують, як правило, більше $ 88 000, в той час як новачки - щонайменше $ 67 000.

Найбільш цінними для 49% роботодавців є співробітники, які раніше вже працювали в сфері кібербезпеки, 47% дивляться в першу чергу на навички претендентів, для 43% важлива наявність сертифікатів, для 41% - наявність диплома.

Тим часом, не достаток фахівців в даній сфері призвів до зниження якості робочої сили. Так, 37% роботодавців незадоволені низькою підготовкою фахівців з кібербезпеки.

Джерела: hightech.plusTechTarget
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: