DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.03.49
Головна » 2018 » Вересень » 26 » Фахівці TechInsights підрахували вартість компонентів смартфона iPhone Xs Max
13.59.53
Фахівці TechInsights підрахували вартість компонентів смартфона iPhone Xs Max

      Щойно ми публікували забавну інфографіку, що дозволяє порівняти кількість днів, які потрібно відпрацювати в Україні та інших країнах, щоб дозволити собі смартфон iPhone Xs. Але все ж цікаво, скільки Apple заробляє на продажі новинок? Фахівці компанії TechInsights в рамках взялися підрахувати витрати виробника на компоненти і складання одного смартфона iPhone Xs Max.

Відзначимо, що для свого дослідження TechInsights взяли версію iPhone Xs Max з 256 ГБ флеш-пам'яті, яка в США коштує $ 1099.

В результаті у фахівців TechInsights вийшла сума $ 443. Сюди включена загальна вартість всіх компонентів, а також витрати на тестування і складання. Тобто, виходить, що валовий прибуток Apple для цієї моделі становить близько 60%. Тут важливо враховувати, що саме флеш-пам'ять дозволяє Apple отримувати максимальну маржу.

Чомусь TechInsights порівнює iPhone Xs Max з 256 ГБ флеш-пам'яті з iPhone X з 64 ГБ, для якої в минулому році проводила аналогічну оцінку. Що цікаво, зараз TechInsights вказує іншу суму - $ 395 замість початкових $ 357. Нагадаємо, що iPhone X з 64 ГБ коштував $ 999, що відповідає маржі в ті ж 60%.

В даному випадку цікавіше було б подивитися на оцінку для iPhone Xs c 64 ГБ, щоб подивитися в який бік змінилася собівартість і чи є зміни взагалі. Але поки оцінки вартості компонентів для iPhone Xs немає.

Що стосується iPhone Xs Max, найдорожчим компонентом, звичайно ж, є модуль дисплея, що включає захисне скло і панель OLED розміром 6,5 дюйма. Він оцінений в $ 80,5. Однокристальна система SoC A12, яка йде на другому місці, коштує $ 72, а пам'ять - $ 64,5. Корпус і супутні механічні компоненти обходяться в $ 58, ще $ 44 коштують камери. Так, вартість акумулятора - $ 9. Сума, що залишилася - засоби зв'язку, різні датчики та інша дрібна електроніка, а також витрати на зборку.

Чи треба зайвий раз згадувати, що оцінка TechInsights, як і будь-яка інша така, не враховує витрати розробку ПО, розповсюдження та збут. Тобто, про повноцінну собівартості тут не може йтися.

Джерело: TechInsights
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: