DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.18.58
Головна » 2016 » Вересень » 7 » Фахівці із Запоріжжя роблять самокерований автомобіль на базі бронеавтомобіля КрАЗ «Спартан»
15.01.06
Фахівці із Запоріжжя роблять самокерований автомобіль на базі бронеавтомобіля КрАЗ «Спартан»

      Запорізька інжинірингова компанія «Інфоком Лтд» покаже безпілотний автомобіль власної розробки на XIII Міжнародній виставці «Зброя та безпека 2016», яка відбудеться в Києві з 11 по 14 жовтня. Новаторську технологію Pilotdrive буде продемонстровано на базі бронеавтомобіля КрАЗ «Спартан».

Потрібно відзначити, що свій перший безпілотний автомобіль, розроблений на базі ЗАЗ Lanos, «Інфоком Лтд» продемонструвала ще півтора роки тому в Житомирському військовому інституті ім. С.П. Королева. Тут технологію автономного управління Pilotdrive повинні були доопрацювати для застосування на бронеавтомобілі.

Автомобіль буде оснащений комплексом спеціальних датчиків. Серед них тепловізор з системою автоматичного цілевказівника і захоплення, а також відеокамера переднього, заднього і бічного огляду. Машина також отримає передній і задній радари для визначення перешкод, далекомір, а також датчик присутності людини в радіусі 18 метрів.

Зв'язок з автомобілем здійснюється за цифровим радіоканалом передачі даних Wi-Fi / Wimax, радіус зв'язку до 10 км. Додатково безпілотний автомобіль оснащується програмно-апаратним комплексом «SmartDrive» і навчанням в реальному режимі часу «Teach-inDrive». У режимі «Teach-inDrive» система запам'ятовує заданий маршрут. У базу заносяться координати проходження, одержувані за сигналом GPS через супутник.

Джерело: autocentre
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: