DVI

Середовище, 21.11.2018, 03.37.50
Головна » 2018 » Березень » 14 » Фахівці iFixit розібравши смартфон Samsung Galaxy S9 +, відзначили його схожість з попередником
08.01.38
Фахівці iFixit розібравши смартфон Samsung Galaxy S9 +, відзначили його схожість з попередником
      Фахівці з iFixit отримали в своє розпорядження новий смартфон Samsung Galaxy S9+ і влаштували традиційний розтин пристрою. Розібравши апарат на окремі компоненти, експерти виявили особливості його конструкції і винесли вердикт щодо ремонтопридатності.
За підсумками розбирання новому смартфону Samsung Galaxy S9+ був привласнений рейтинг ремонтопридатності 4 з 10. Відзначимо, максимальний бал 10 відповідає пристрою який найбільш легко піддається ремонту. Таким чином, розглянуту модель в разі необхідності відремонтувати все ж можна, але це буде нелегко зробити. Відзначимо, точно такий же рейтинг був присвоєний і торішній моделі Samsung Galaxy S8 Plus. В цілому, багато особливостей цього пристрою характерні і для новинки. Наприклад, як і раніше, багато компонентів в Galaxy S9+ є модульними, їх можна замінити незалежно один від одного.
Батарею в разі потреби можна замінити, але зробити це буде досить складно, так як вона закріплена за допомогою великої кількості клею. При цьому батарея володіє такими ж характеристиками, як і акумулятор Galaxy S8 Plus і Galaxy Note7: 3,85 В, 3500 мАг, 13,48 Втг. Лицьова і задня панелі виконані зі скла, що збільшує ризик їх пошкодження, а також ускладнює початковий етап розборки смартфона. Щоб замінити дисплей в разі його поломки, потрібно зняти скляну задню панель і розібрати весь смартфон, в якому застосовується велика кількість клею.

Відзначається, що багато в чому модель Samsung Galaxy S9 + схожа на Galaxy S8 Plus, але все ж є і деякі відмінності. Вони обумовлені використанням деяких нових компонентів, наприклад, подвійного модуля камери, а також змінної діафрагми в основному модулі камери. Зокрема, в процесі розбирання смартфона експерти iFixit звернули увагу на особливості роботи змінної діафрагми.

Як правило, в діафрагмах камер застосовуються закруглені пелюстки (5 і більше), які можуть складатися і тим самим змінювати отвір діафрагми в певних межах, зберігаючи при цьому майже круглу форму отвору. Але в конструкції камери смартфона Samsung Galaxy S9+ використовується лише дві пелюстки. Фактично, їх можна швидше порівняти зі шторками, а не пелюстками. У разі необхідності ці шторки закриваються, але можуть пропускати світло завдяки наявності круглого отвору в центральній частині.

Джерело: iFixit
Переглядів: 114 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: