10.00.49
Фахівці DxOMark оцінили камеру смартфона Samsung Galaxy Note9 на одному рівні з камерою HTC U12 +
      Фахівці DxOMark протестували здвоєну основну камеру новенького смартфона Samsung Galaxy Note9. Забігаючи вперед, новий флагман південнокорейського виробника отримав сумарно 103 бали, що відповідає показнику HTC U12+, з яким новинка Samsung ділить друге місце рейтингу. Лідером рейтингу залишається Huawei P20 Pro (109 балів), основна камера якого налічує цілих три модуля.

Якщо розглядати окремо фото- і відеоможливості, то за якість знімків камера Galaxy Note9 отримала 107 балів, а за відео - 94 бали. Для порівняння, HTC U12 + в тестах можливостей і якості фотозйомки набрав на 1 бал менше (в відео - на бал вище), тоді як результат лідера рейтингу Huawei P20 Pro в Фототест становить рекордні 114 балів.

Нагадаємо, в здвоєній камері Galaxy Note9 використовується головний модуль Super Speed ​​Dual Pixel дозволом 12 Мп з ширококутним об'єктивом зі змінною діафрагмою (F/1,5 або F/2,4), також додатковий модуль на 12 Мп, з'єднаний з об'єктивом з діафрагмою F/2,4. Обидва модулі оснащені системою оптичної стабілізації, а сама камера забезпечує дворазовий оптичний і десятикратний цифровий зум, дозволяє знімати ролики в дозволі 4K з частотою 60 к/с, а також автоматично покращує знімки за допомогою ШІ.

Серед переваг камери Galaxy Note9 відзначена прекрасна передача кольору і акуратна експозиція навіть при поганому освітленні, а також хороший баланс між деталізацією і рівнем шумів. Особливу похвалу заслужила робота системи автофокусу, можливості оптичного збільшення і портретний режим, що забезпечує високоякісне ( «реалістичне», за словами оглядачів) розмиття фону. Також оглядачі відзначили широкий динамічний діапазон, «найширший серед смартфонів, які їм доводилося тестувати», і високу ефективність системи стабілізації зображення під час запису відеороликів.

Само собою, без зауважень не обійшлося і фахівці DxOMark для дотримання балансу відзначили кілька незначних мінусів начебто періодично виникаючих проблем з експозицією, втрати різкості і деталізації в деяких областях при недостатньому освітленні, а також часом виявляються хроматичні аберації, відблиски, ореоли і муар. Але при такій високій загальній оцінці і настільки великому списку переваг на скромний перелік недоліків цілком можна закрити очі. А ось наскільки можна довіряти цьому рейтингу і результатами тестування - справа кожного.

Джерело: DxOMark
Переглядів: 211 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close