DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.15.54
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Facebook запустила Workplace - спеціальну версію соцмережі для компаній, відому раніше як Facebook at Work
11.30.50
Facebook запустила Workplace - спеціальну версію соцмережі для компаній, відому раніше як Facebook at Work

      Після двох років закритого бета-тестування Facebook нарешті готова представити світу фінальну версію свого нового продукту під назвою Workplace.

Це спеціальна версія добре знайомої всім соціальної мережі, адаптована для корпоративних користувачів. Вона доступна як у вигляді веб-версії за адресою workplace.fb.com, так і у вигляді окремих мобільних додатків для платформ iOS i Android. Щоб почати працювати з Workplace від компанії потрібно заповнити відповідну заявку на сайті проекту.


Соцмережа Facebook Workplace є прямим конкурентом популярного корпоративного месенджера Slack і інших схожих сервісів для робочого спілкування. Само собою, Facebook Workplace є платною, але ціна - одна з головних конкурентних переваг продукту. Вартість доступу до Workplace становить $ 3 долари за людину в місяць для компаній з чисельністю персоналу менше тисячі чоловік. Компанії з колективом більше тисячі і більше десяти тисяч чоловік будуть платити відповідно $ 2 і $ 1 за користувача в місяць. Для порівняння, в Slack стандартний пакет послуг коштує $ 6,67 за користувача в місяць.

Можливості Workplace включають підтримку груп користувачів для організації команд, персоналізовану новинну стрічку, відеодзвінки і великі обговорення з безліччю гілок. Ще один плюс на користь Workplace, якщо порівнювати з іншими конкурентами, це впізнаваність і звичність. Workplace влаштована практично так само, як звичайна Facebook. У той же час для роботи в Workplace користувачам знадобиться завести окремий акаунт. До речі, на відміну від звичайної соцмережі Facebook, в Facebook Workplace немає реклами. Втім, дивно, якби було якось інакше.

За словами засновника Facebook Марка Цукерберга, Workplace з'явився як «версія Facebook» для внутрішнього спілкування співробітників компанії, але пізніше переріс в окремий проект. Вперше про те, що компанія розробляє соцмережу для компаній стало відомо в 2014 році. Тоді проект проходив під кодовим позначенням Facebook at Work. До речі, функції спільної роботи над документами, про наявність якої говорилося в ході розробки продукту, у фінальній його версії не виявилося.

Джерело: The Verge
Переглядів: 158 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: