DVI

Четвер, 13.12.2018, 10.38.38
Головна » 2018 » Квітень » 13 » Facebook заплатить за виявлення додатків, які збирають призначені для користувача дані в обхід правил соцмережі
14.03.14
Facebook заплатить за виявлення додатків, які збирають призначені для користувача дані в обхід правил соцмережі
      Після недавнього скандалу з незаконним збором персональних даних десятків мільйонів користувачів Facebook керівництво соцмережі вживає ряд кроків для відновлення своєї репутації. Одним з них став запуск програми Data Abuse Bounty. Вона передбачає виплату винагороди тим користувачам, які виявлять порушення політик використання даних сторонніми додатками.

Якщо у когось є докази того, що додаток порушує умови використання Facebook, збираючи і передаючи дані користувачів іншій стороні (неважливо, для отримання грошей, політичного впливу або шахрайства), то можна відправити звіт на сторінці Report Data Abuse. Якщо порушення правил підтвердиться, тоді Facebook відключить додаток і «робитиме юридичні заходи проти компанії, що продає або купує дані, якщо це необхідно».

У той же час пильний користувач отримає винагороду за виявлення проблеми, сума якого може досягати $ 40 тис. Хоча Facebook і не встановлює максимальну суму винагороди.

Джерело: Engadget
Переглядів: 30 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: