DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.49.10
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Facebook вносить чергові зміни в стрічку, щоб зробити її «більш інформативною і персоналізованою»
16.00.30
Facebook вносить чергові зміни в стрічку, щоб зробити її «більш інформативною і персоналізованою»

      І тиждень не проходить без того, щоб Facebook в черговий раз не змінила що-небудь у своїй стрічці новин. Цього разу соцмережа вирішила зробити стрічку «більш інформативною і персоналізованою».

Ідея полягає в тому, щоб створити новий персоналізований алгоритм ранжирування -для кожного користувача він буде унікальний, який зможе відбирати самі інформативні і цікаві для користувача історії, грунтуючись на його поведінці.
Ці історії будуть відображатися в самому верху новинної стрічки.

Як стверджується, оцінка матеріалів на предмет «персональної інформативності» буде комплексний і багатоетапний. Відправною точкою в даному випадку стануть дані, отримані в рамках власної дослідницької програми Feed Quality Program, де користувачам пропонують оцінювати публікації за критерієм інформативності. Матеріали, відмічені користувачі як найбільш інформативні, ляжуть в основу цих високоінтелектуальних алгоритмів. У процесі відбору матеріалів також будуть враховуватися й інші критерії начебто відношення користувача доа сторінки або видання, а також його дії щодо тих чи інших матеріалів.

У Facebook також відзначають, що в майбутньому механізм оцінки буде вдосконалюватися, відповідно, матеріали, які зараз вважаються «персонально інформативними», в майбутньому можуть такими і не бути.

Як завжди в таких випадках, соцмережа зазначає, що нові зміни не повинні надати «значного впливу» на власників публічних сторінок і видань, одночасно попереджаючи, що деякі все ж можуть помітити незначні коливання реферального трафіку.

Джерело: Mashable

Переглядів: 90 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: