DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.42.19
Головна » 2016 » Липень » 30 » Facebook відзвітувала за другий квартал. Всі показники відчутно зросли в річному вираженні
10.59.13
Facebook відзвітувала за другий квартал. Всі показники відчутно зросли в річному вираженні

      Разом з багатьма іншими про свої фінансові результати на цьому тижні відзвітувала і Facebook. Для компанії, інтереси якої вже давно тягнуться далеко за межі основного проекту 30 червня завершився другий квартал 2016 фінансового року.

Консолідована виручка Facebook за цей період склала $ 6,44 млрд, а чистий прибуток, розрахована за методикою non-GAAP, виявилася на позначці $ 2,05 млрд, або $ 0,97 на одну акцію. У річному вираженні ці показники зросли на 59% і 186% відповідно. Компанія змогла впевнено перевершити очікування аналітиків Wall Street, які прогнозували прибуток на рівні $ 0,81 на одну акцію при виручці $ 6,01 млрд.

Якщо говорити про користувачів, то щомісячна аудиторія Facebook тепер становить 1,71 млрд користувачів (+ 15% в порівнянні з минулим роком), що відчутно вище очікуваних 1,69 млрд. При цьому тільки за останній квартал соцмережа додала 60 млн нових користувачів. Хоч це вже давно не новина, щодня Facebook відвідують понад 1 млрд користувачів. У порівнянні з минулим роком цей показник зріс на 17% - до 1,13 млрд користувачів. У червні щодня Facebook відкривали з 1,03 млрд різних мобільних пристроїв (на 22% більше, ніж в минулому році), а число унікальних активних користувачів смартфонів і планшетів за місяць склало 1,57 млрд чоловік (+ 20%).

Більшу частину квартальної виручки Facebook (84%) компанія отримала від реклами на мобільних пристроях, а це на 76% більше, ніж було роком раніше.

На тлі чергового успішного кварталу акції компанії пішли вгору після офіційного закриття ринку, подорожчавши приблизно на 7%, чим безсумнівно, зробили інвесторів ще щасливішим.
Facebook Inc. (FB) Stock Price | FindTheCompany
Засновник і глава Facebook Марк Цукерберг зазначив, що «відеосервіси зараз переживають золотий вік». Саме тому Facebook настільки наполегливо намагається нав'язати користувачам власний сервіс живої трансляції відео, одночасно використовуючи інші свої інструменти для поширення відеоконтенту. Конкуруючи з Periscope, YouTube і рядом інших сервісів потокового відео трансляції, Facebook розширила можливості власного сервісу Live, додавши в нього фільтри-маски з MSQRD, планувальник трансляцій і спеціальні зали очікування. Крім того, максимальна тривалість трансляцій збільшилася до 4 годин, а розробникам надали доступ до API.

Станом на кінець кварталу в розпорядженні Facebook було коштів, їх еквівалентів і короткострокових цінних паперів на суму $ 23,29 млрд.

Джерело:
VentureBeat і Facebook
Переглядів: 111 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: