DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.51.06
Головна » 2017 » Липень » 3 » Facebook провела другий тестовий політ і успішну посадку дрона на сонячних батареях Aquila
10.00.19
Facebook провела другий тестовий політ і успішну посадку дрона на сонячних батареях Aquila
      Уже кілька років компанія Facebook займається розробкою БПЛА Aquila, призначеного для забезпечення інтернет-доступу в важкодоступних регіонах.

У минулому році відбувся перший випробувальний політ Aquila, тоді дрон пробув в повітрі 96 хвилин і розбився при здійсненні посадки. Проведене розслідування встановило, що автономний дрон на сонячних батареях впав через вітряну погоду. Другий політ був здійснений 22 травня 2017 року. Цього разу тривалість польоту склала 1 годину 46 хвилин, а посадка завершилася успішно.

У Facebook зазначають, що при розробці другої версії дрона були враховані відомості, отримані під час першого невдалого польоту. Команда додала нові аеродинамічні елементи на крила, що дозволило підвищити ефективність гальмування і зменшити підйомну силу при посадці. Також БПЛА отримав безліч нових сенсорів для збору даних під час польоту, модифіковане ПО автопілота, нові радіостанції, більш гладке полірування і горизонтальний пропелер, який допомагає дрону зупинитися під час посадки.

Травневий тестовий політ пройшов нормально. БПЛА здійснив підйом, приблизно, в 2 рази швидше, ніж під час першого тестового польоту. В апараті немає шасі, посадка здійснюється на кевларові подушки, закріплені під моторними відсіками. Aquila приземлився на гравійний майданчик круглої форми діаметром 500 футів (близько 152 метрів).

У Facebook зазначають, що другий політ проводився з метою збору даних. Отримані відомості будуть використані для подальшого поліпшення аеродинамічної моделі, що дозволить підвищити точність прогнозування використання енергії та, відповідно, оптимізувати розміри батарей і сонячних панелей.

Джерело: Engadget
Переглядів: 132 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: