DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.11.08
Головна » 2017 » Жовтень » 3 » Facebook посилить правила розміщення реклами та найме більше тисячі модераторів для боротьби з політичними оголошеннями
14.24.34
Facebook посилить правила розміщення реклами та найме більше тисячі модераторів для боротьби з політичними оголошеннями

      Вчора, 2 жовтня, компанія Facebook передала Конгресу обіцяний докладний звіт про рекламні оголошення політичного характеру, які розміщувалися в соцмережі з Росії під час виборів президента США. Звіт цей був наданий в рамках масштабного розслідування втручання Росії в президентські вибори в 2016 році в США.

Одночасно Facebook повідомила, що в цілому ці оголошення в США побачили близько 10 мільйонів чоловік, причому більшість показів довелося на період після виборів. Чи на підставі цих даних можна дати будь-яку оцінку ступеня впливу (одна людина могла бачити кілька таких оголошень), але Facebook відзначає, що 44% переглядів цих оголошень припали на період до дня виборів 8 листопада 2016 року, тоді як інші 56% - на період після виборів.

Уточнюється, то в даному випадку мова йде про таргетированну рекламу, тобто націлену на конкретні демографічні групи людей з певними інтересами.

У Facebook пояснили, що не могли виявити ці підозрілі рекламні оголошення відразу через занадто великий обсяг інформації, що публікується. Також в соцмережі відзначають, що багато хто з цих оголошень не порушували ніяких правил.
«Вибори 2016 року в США стали першими, коли з'явилося безліч свідчень спроб іноземних сил використовувати інтернет для впливу на поведінку виборців. Ми все більше дізнаємося про те, яким чином для цього використовувався наш сервіс, і продовжимо розслідування, щоб з'ясувати все, що можливо. Ми чудово розуміємо, що ми - всього лише невелика частина величезного пазла», - йдеться в заяві соцмережі.
Одночасно компанія оголосила перші кроки, націлені на протидію подібного роду зловживань. Соцмережа в числі іншого посилить вимог до контенту і правилам аутентифікації користувачів, які купують рекламу. Крім того, Facebook планує найняти більше тисячі чоловік, які будуть відслідковувати і аналізувати рекламу, опубліковану в соцмережі.

«Щоб забезпечити ще більшу прозорість і надійність для рекламодавців, ми розробляємо інструменти, які дозволять побачити всю рекламу, опубліковану користувачами. Покази НЕ будуть таргітированними. Ми сподіваємося, це допоможе встановити нові стандарти в нашій індустрії», - відзначили в Facebook.

Джерело: Facebook і The Verge
Переглядів: 170 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: