DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.04.40
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Facebook планує додати новий розділ «Відео» з оригінальними телешоу, спортивними та ігровими передачами
15.00.13
Facebook планує додати новий розділ «Відео» з оригінальними телешоу, спортивними та ігровими передачами
      Останнім часом соціальна мережа активно розвиває можливості демонстрації відео своїм користувачам. Стрічку новин заполонили різні ролики, завантажені користувачами. На вже досягнутому в соцмережі зупинятися не мають наміру, і в подальшому в Facebook з'являться телешоу.

Керівництво соціальної мережі проводить переговори з телевізійними студіями та іншими виробниками відео, які зможуть створювати ліцензований контент для Facebook. Очікується, що соцмережа буде пропонувати різний формат відео: шоу зі сценарієм, спортивні та ігрові відео. В цілому, ідея полягає в тому, щоб запустити екосистему для партнерського контенту. Для цього на сайті буде створено окремий розділ «Відео».

Відзначається, що на поточний момент переговори з потенційними партнерами зачіпають аспекти фінансування створення оригінального контенту і ліцензування прав на різні відео, як зі сценарієм, так і без сценарію. При цьому компанія зацікавлена ​​в відео, яке дозволить реалізувати унікальні для Facebook способи соціальної взаємодії.

Джерело: Engadget
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: