DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.31.54
Головна » 2016 » Вересень » 16 » Facebook і Twitter допоможуть Google відсіяти помилкові новини
14.00.13
Facebook і Twitter допоможуть Google відсіяти помилкові новини
      Найбільша в світі соцмережа Facebook і популярний сервіс мікроблогів Twitter приєдналися до організації First Draft Coalition, заснованої за підтримки Google News Lab в червні 2015 для боротьби з поширенням недостовірної інформації.
Крім Facebook і Twitter, до коаліції увійшли такі світові ЗМІ, як The New York Times, The Washington Post, Agence France-Presse, Propublica, Euronews, CNN, International Business Times, «Аль-Джазіра», Buzzfeed News і багато інших.

Головним завданням First Draft Coalition є відсіювання помилкових і відверто сумнівних історій, які не мають нічого спільного з реальним станом справ по тій чи іншій темі.

Варто відзначити, що Facebook з її досвідом, є дуже цінним союзником. У минулому році соцмережа почала активну боротьбу з дезінформацією в новинних стрічках користувачів, а в цьому - буквально місяць назад - впровадила спеціальні алгоритми для боротьби з клікбейтом.

Як стверджується, Facebook надасть всім учасникам коаліції всі необхідні засоби для розпізнавання вміло замаскованих помилкових і шахрайських повідомлень. Як повідомляє Reuters, до кінця жовтня First Draft Coalition планує запустити спеціальну платформу для перевірки новин і матеріалів на достовірність.

Джерело: Engadget
Переглядів: 136 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: