DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.26.36
Головна » 2017 » Червень » 29 » Facebook досяг показника в 2 млрд активних користувачів на місяць
14.00.42
Facebook досяг показника в 2 млрд активних користувачів на місяць

      Марк Цукерберг, засновник найбільшої соціальної мережі в світі оголосив, що Facebook сьогодні досягла знакової позначки в 2 мільярди активних користувачів на місяць.


Представники Facebook відзначили в офіційному блозі, що цього результату не вдалося б досягти без участі ком'юніті і окремих користувачів мережі, які щодня роблять свій внесок в розвиток соцмережі.

Також вони відзначили, що кожен день більше 800 мільйонів facebook-користувачів «лайкають» пости на сторінках мережі, а 175 мільйонів користувачів використовують реакцію «Любов». До того ж, понад 1 мільярд користувачів соцмережі в місяць використовують Групи.

Відзначимо, що з моменту введення санкцій проти російських соціальних мереж «ВКонтакті» і «Однокласники» кількість українців, зареєстрованих в мережі Facebook помітно зросла. За різними оцінками українська FB-аудиторія перевищила позначку в 10 млн, тоді як місяцем раніше становила близько 7,5 млн, так що наша країна також внесла досить помітний внесок в досягнення рекордного результату американської соцмережі.

Джерело: Facebook
Переглядів: 57 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: