DVI

Середовище, 21.08.2019, 19.06.54
Головна » 2013 » Квітень » 22 » Excel навчився будувати графіки на карті
10.34.51
Excel навчився будувати графіки на карті
        Microsoft не лише продає ПЗ, а й розвиває наукові проекти. Один з таких проектів, що має за мету знайти закономірності у великих масштабах, надав звичайним користувачам можливість використовувати наукові методи дослідження завдяки надбудові GeoFlow. 

Ця надбудова дозволяє побачити дані під іншим кутом, що не дозволять плоскі діаграми. Що можна у GeoFlow:

  • наносити дані в тривимірному вигляді на карти Bing. Надбудова підтримує введення більше одного мільйона рядків інформації з книги Excel, з Excel Data Model чи PowerPivot включно;
  • бачити нові закономірності. Поєднання географічних даних та зміни в часі дозволяють бачити тенденції, які неочевидні під час аналізу звичайних таблиць та гістограм;
  • ділитися отриманою інформацією. Користувачі можуть створювати відеоролики та керовані «тури», якими можна поділитися з широкою аудиторією. Результати, які можна перетворити у відео, чудово доповнять презентації.

Дані на місцях виводяться у вигляді об'ємних стовпчастих або бульбашкових діаграм, а також у формі температурної карти:На жаль не всі зможуть випробувати нововведення, адже воно доступне лише для Microsoft Office Professional Plus 2013 oчиOffice 365 ProPlus. Та якщо є бажання і можливості GeoFlow безкоштовно є за посиланням, а пробні дані тут.

Також дивимось відео:

Переглядів: 246 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: