DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.14.51
Головна » 2016 » Грудень » 1 » EX.UA готовий продати домен за $ 1 млн і планує запустити закритий файлообмінник
16.59.15
EX.UA готовий продати домен за $ 1 млн і планує запустити закритий файлообмінник
      Оголошуючи 16 листопада про своє рішення закрити EX.UA, адміністрація сайту позначила 30 квітня в якості останнього дня, коли користувачі все ще зможуть вилучити файли зі своїх архівів на EX.UA. Проте, сайт все ще знаходиться у відкритому доступі, а пошук фільмів в Google через site: ex.ua як і раніше працює. Тим часом, на головній сторінці EX.UA з'явилося нове оголошення. Якщо бути точним, адміністрація сайту вирішила відповісти на питання, які найчастіше приходять на пошту ресурсу від стурбованих долею проекту користувачів.

Отже, «найдорожчий домен Уанету» оголосив про свій продаж.
Ціна - $ 1 млн.

«Щоб закінчити будь-які спекуляції навколо EX.UA про можливе «закордонне» майбутнє ресурсу, повідомляємо: найдорожчий домен уанету продається. Ціна домену EX.UA - 1 млн доларів США. 100% виручених коштів буде витрачено на термінові і невідкладні дитячі операції», - йдеться в повідомленні на головній сторінці сайту.

EX.UA ще раз підтвердив, що недавнє ветування Президентом закону «про підтримку українського кіно» нічого не змінює. Неадекватне лобі, публічні заяви і прес-конференції, що нагнітають істерію навколо питання захисту авторських прав, - все це нікуди не поділося, а, отже, проблема не вирішена. У той же час адміністрація ресурсу підкреслює, що готова до конструктивного діалогу з правовласниками.

Після 31 грудня сервіси на цьому домені EX.UA надаватися не будуть «ні в Белізі, ні в Ростовській області». У той же час творці EX.UA планують до кінця грудня запустити нове закрите файлосховище.

«Прохання і інтерес користувачів почуті. Розглядається можливість запуску закритого файлового сховища. Про новий проект і його назву буде оголошено 21.12.16», - зазначає адміністрація.

До слова, реагуючи на численні звернення користувачів адміністрація сайту вирішила дати додатковий час для перенесення особистих архівів з EX.UA. Публічний доступ до ресурсу буде обмежений з 01.01.17.

Крім того, адміністрація обіцяє зберегти популярну функцію анонімного обміну файлами, створивши для цього окрему платформу з безліччю додаткових функцій і поліпшеними можливостями продуктивності. Також повідомляється, що пошта на домені EX.UA буде доступна до 31.12.16. Починаючи з 01.01.17 вона переїде на новий домен.

Джерело: EX.UA

Переглядів: 149 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: