DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.06.33
Головна » 2017 » Липень » 6 » Єврокомісія готується виписати Google ще один штраф за зловживання домінуючим становищем Android на суму понад 2,4 млрд євро
16.00.27
Єврокомісія готується виписати Google ще один штраф за зловживання домінуючим становищем Android на суму понад 2,4 млрд євро

      Як відомо, минулого тижня Єврокомісія оштрафувала Google на 2,42 млрд євро за маніпуляцію пошуковою видачею з метою просування власних інтернет-сервісів, тим самим поставивши жирну крапку в одному з трьох справ щодо пошукового гіганта.

Накладений на Google штраф - рекордний в історії ЄС. Втім, вже дуже скоро пошуковий гігант може оновити цей рекорд. В даний час антимонопольники ЄС готуються виписати Google новий штраф у справі про зловживання домінуючим становищем Android, який буде ще більше, пише агентство Reuters з посиланням на джерела, близькі до розслідування.

Ніяких точних цифр поки немає. Нагадаємо, що за європейськими законами на порушника може бути накладено штраф у розмірі до 10% річного обороту на всіх ринках, що в разі Google становить понад 8 млрд євро, але це в теорії, на практиці таких штрафів ніколи не накладають.

За словами джерел Reuters, експертну комісію, яку ЗМІ називають «адвокатом диявола», планувалося створити ще в минулому місяці. Такі комісії як правило формуються з трьох-чотирьох чиновників і кількох галузевих експертів для додаткової оцінки всіх аспектів справи. Зазвичай винесення остаточного рішення займає від трьох до чотирьох тижнів, але чи приступила група до роботи поки невідомо.

Джерело: The Verge i Reuters
Переглядів: 42 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: