DVI

Субота, 18.08.2018, 12.57.44
Головна » 2018 » Липень » 27 » Естонія скасувала плату за проїзд в міських автобусах, щоб стимулювати використання громадського транспорту
20.30.32
Естонія скасувала плату за проїзд в міських автобусах, щоб стимулювати використання громадського транспорту
      Естонія стала першою європейською країною, яка ввела безкоштовний проїзд в громадському транспорті майже на всій території країни. З початку липня в 11 з 15 регіонів країни пасажири можуть безкоштовно користуватися автобусами.

За словами міністра економіки і інфраструктури Естонії Кадрі Сімсона, влада країни хоче зупинити відтік сільського населення в міста і внести вклад в захист навколишнього середовища. У Таллінні розраховують, що безкоштовні автобуси можуть знизити частоту використання легкових автомобілів громадянами. У 2017 році парламент Естонії поставив мету - до 2030 року утримувати використання традиційних видів палива на рівні 2012 року.
«Тобто ми повинні знайти можливості переконати людей використовувати більш екологічні види пересування», - сказала Сімсон агентству AFP.
У Талліні громадський транспорт став безкоштовним ще в 2013 році, але тільки для жителів міста. Бургомістр Тааві Аас вважає програму успішною, незважаючи на зростання кількості автомобілів за останні роки.

За даними опитувань, близько половини пасажирів стали використовувати громадський транспорт частіше з тих пір, як він став безкоштовним.

На відміну від Таллінна, громадським транспортом в 11 естонських повітах можуть користуватися всі бажаючі, незалежно від місця реєстрації, включаючи туристів. Цей проект фінансується з державного бюджету.
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: