DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.51.59
Головна » 2017 » Червень » 23 » ESA з партнерами займеться тестуванням можливостей супутникового 5G-інтернету
15.00.04
ESA з партнерами займеться тестуванням можливостей супутникового 5G-інтернету
      Європейське космічне агентство (ESA) об'єднало зусилля з 16 європейськими космічними компаніями з метою демонстрації можливостей супутникового 5G-інтернету. Нова ініціатива отримала назву Satellite for 5G. Відповідна угода була підписана в рамках проведення Паризької авіаційно-космічної виставки.

Учасники мають намір розгорнути супутники для проведення різних випробувань і тестів, які будуть виконуватися протягом наступних кількох років. В результаті, партнери сподіваються переконати провайдерів в тому, що супутниковий 5G-інтернет може бути краще, ніж наземні рішення, у багатьох ситуаціях. Також вони сподіваються заручитися підтримкою з боку Європейської Комісії. За словами директора з питань телекомунікацій ESA Мегалі Вассіер (Magali Vassiere), супутники можуть забезпечити високошвидкісне з'єднання 5G навіть в гористій місцевості і на островах, розташованих далеко від стільникових веж.

Оскільки спільна угода все ще знаходиться на самому ранньому етапі, учасники поки не поділилися подробицями майбутніх тестів. Ймовірно, більш докладні відомості будуть оголошені під час проведення конференції Space and Satcom for 5G: European Transport and Connected Mobility, запланованої на 27 і 28 червня.

Джерело: Engadget
Переглядів: 110 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: