DVI

Субота, 21.04.2018, 12.26.29
Головна » 2016 » Серпень » 30 » ЄС може оштрафувати Apple на 17 млрд євро за несплату податків
13.30.19
ЄС може оштрафувати Apple на 17 млрд євро за несплату податків

      Американська компанія Apple може бути оштрафована на 17 мільярдів євро за податкові преференції, які вона отримувала в Ірландії, повідомляє ВВС.

За інформацією видання, очікується, що сьогодні, 30 серпня, має бути прийнято остаточне рішення, яке буде винесено після трирічного розслідування справи про податкові переваги, отриманих Apple в Ірландії, які ЄС раніше були визначені як незаконні. Очікується, що майбутній штраф може стати найбільшим в історії ЄС.

Варто відзначити, що законодавство ЄС не допускає того, щоб окремі компанії отримували податкові пільги щодо оподаткування, в ЄС такі пільги трактуються як незаконна державна допомога. За даними слідчих ЄС, постанови, прийняті урядом Ірландії в 1991 і 2007 року дозволили Apple мінімізувати суму податків в Ірландії. Очікується, що у вівторок комісар ЄС з питань конкуренції Маргрете Вестагер, повинна озвучити суму штрафу для Apple.

Варто додати, що розслідування Apple і аналогічні розслідування щодо інших фірм США розкритиковані владою США. Минулого тижня Міністерство Фінансів США заявило, що Європейська комісія може стати «наднаціональним податковим органом», тим самим підмінюючи податкові кодекси держав-членів. Казначейство США попередило Брюссель, що потенційні штрафи щодо американських компаній є «тривожним сигналом».
Переглядів: 115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: