09.57.27
Ericsson опублікував 10 споживчих трендів 2030 року, які пророкують появу «Інтернету почуттів»
      Підрозділ Ericsson ConsumerLab опублікувало черговий, дев'ятий за рахунком, випуск щорічного дослідження, присвяченого 10 основним споживчим трендам. На цей раз основною темою став «інтернет почуттів» - це економіка послуг, що надаються із застосуванням цифрових датчиків і залучають всі органи чуття: зір, слух, смак, нюх і дотик. Інтернет почуттів сформують послуги, створені на базі передових технологій, в числі яких штучний інтелект (AI), віртуальна реальність (VR), доповнена реальність (AR), 5G і автоматизація.

Звіт складений на основі комплексного підходу до дослідження думок і оцінок 46 млн людей, які першими починають користуватися новими технологіями. Учасники дослідження розраховують на те, що інтернет почуттів отримає повсюдне поширення до 2030 року. Згідно з дослідженням, до цього часу все більш серйозну конкуренцію електронним пристроям становитимуть послуги з використанням сенсорів, які стануть майже невіддільними елементами фізичної реальності.

Найбільше розвитку інтернету почуттів сприятимуть нові розважальні послуги з ефектом доповненої реальності і шопінг в інтернеті, а також загроза глобального потепління і як наслідок - прагнення людей мінімізувати вплив своєї діяльності на екологію.

Отже, ось як виглядають 10 споживчих трендів 2030 року «Інтернет почуттів»:
  1. Навігація силою думки - потрібний маршрут можна буде побачити в VR-окулярах, просто подумавши про місце призначення. У це вірять в середньому 59% користувачів.
  2. Ідеальна імітація голосу - 67% користувачів вважають, що зможуть за допомогою мікрофона імітувати чужий голос настільки достовірно, що введуть в оману навіть членів сім'ї.
  3. Будь-який смак на ваш смак - з'являться цифрові пристрої для рота, що поліпшують смак їжі - будь-яку страву буде нагадувати ваше улюблене. На це сподіваються в середньому 45% опитаних.
  4. Цифрові аромати - приблизно 6 з 10 користувачів розраховують на цифрову можливість бувати за містом і вдихати характерні запахи заміського життя, не виходячи з квартири.
  5. Відчуття без кордонів - понад 60% респондентів чекають появи смартфонів, екрани яких беруть форму цифрових іконок і передають відчуття від натискання кнопок.
  6. Злиття світів - згідно з оцінкою 7 з 10 опитаних вважають, що світ ігор на базі технологій VR не відрізнятиметься від фізичної реальності до 2030 року.
  7. Тільки правда і нічого крім - фейкові новини можуть закінчитися - половина опитаних вважає, що до 2030 року новинні агентства будуть ретельно перевіряти факти.
  8. Споживання без побоювання за особисті дані - половина респондентів вважає, що вони втратили контроль над своїми персональними даними - люди сподіваються на вирішення проблеми, яке дозволить без побоювань користуватися послугами на основі особистої інформації.
  9. Інтернет на користь екології - завдяки можливостями інтернету почуттів суспільство буде більш відповідально ставитися до екології - так вважають 6 з 10 опитаних в цілому.
  10. Шопінг з почуттями - 45% користувачів вважають, що торговельні майданчики запропонують можливість використовувати всі п'ять органів почуттів в процесі шопінгу в інтернеті.
У звіт увійшли дані, отримані Ericsson ConsumerLab в основному під час онлайн-опитувань, що проводилися в жовтні 2019 року серед просунутих користувачів інтернету з 15 мегаполісів світу: Бангкок, Делі, Джакарта, Йоганнесбург, Лондон, Мехіко, Москва, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Сан-Паулу, Шанхай, Сінгапур, Стокгольм, Сідней і Токіо.

Джерело: Ericsson ConsumerLab
Переглядів: 717 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close