09.00.28
Epic Games показала демо ігрового движка Unreal Engine 5 на PlayStation 5, але його реліз відбудеться тільки в кінці 2021 года [відео]
      Компанія Epic Games вперше показала нову версію ігрового движка Unreal Engine 5, продемонструвавши технологічну демку на платформі Sony PlayStation 5 і оголосивши терміни виходу новинки. На жаль, движок не буде готовий до виходу консолей наступного покоління Xbox Series X і PlayStation 5 в кінці поточного року - розробники заявили, що превью буде доступно тільки на початку 2021 року, а повноцінний реліз для геймстудій - в кінці наступного року.

Проте, завдяки відео «Lumen in the Land of Nanite» вже зараз можна оцінити, наскільки якісно і фотореалістично будуть виглядати ігри на основі Unreal Engine 5:

Дві ключові технології нового движка Unreal Engine 5 - Nanite і Lumen. Перша являє собою віртуалізовану геометрію на основі мікрополігонов, яка дозволяє геймдевелоперам використовувати високоякісні елементи рівнів, які використовуються в голлівудських блокбастерах. Система дозволяє легко імпортувати дані елементи з професійних редакторів і банків об'єктів, що помітно спрощує створення фотореалістичних рівнів.

Рішення Lumen - це повністю динамічне глобальне освітлення, яке автоматично підлаштовується під конкретну ігрову ситуацію і зміна положення джерел світла, промальовування багаторазових деталізованих відображень. В результаті розробники зможуть створювати максимально реалістичні сцени, просто вказуючи положення сонця, час дня, характеристики відображення оточення і т.д. Відповідно, даний процес заощадить час, надавши результат більш високої якості.Після виходу движок UE5 зможуть використовувати розробники ігор для ПК (Mac / Windows), консолей поточного і наступного поколінь, а також мобільних пристроїв на основі Android і iOS. При цьому Epic Games особливо відзначили, що незважаючи на велику кількість нових технологій, вони приділили серйозну увагу зворотній сумісності, тому перенесення ігрових проектів з UE4 на UE5 буде досить простим.

Джерело: PolygonEpic Games
Переглядів: 38 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close