DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.21.40
Головна » 2016 » Листопад » 23 » Енергосистема з сонячними панелями SolarCity і батареями Tesla живить цілий острів в Тихому океані
13.00.54
Енергосистема з сонячними панелями SolarCity і батареями Tesla живить цілий острів в Тихому океані

      Вчора, як відомо, компанія Tesla повідомила про закриття угоди з купівлі SolarCity. Відзначити настільки значуща подія в своїй історії відомий виробник електромобілів вирішив анонсом великого проекту сонячної енергосистеми: компанія Маска створила енергосистему на сонячних панелях, яка живить цілий острів. В даному випадку мова йде про острів Тау, який входить до складу острівної групи Мануа і є частиною Американського Самоа.

Раніше цей острів в питанні енергопостачання покладався на дизельні генератори, але за минулий рік Tesla обладнала тут крихітну енергомережу на сонячних панелях і батареях, яка задовольнить «майже 100%» потреб в енергії всього населення острова (600 жителів). Судячи з усього, це і є ті переваги від угоди, про які говорив Ілон Маск. Конфігурація цієї мікромережі включає 5328 сонячних панелей SolarCity і 60 систем резервного живлення Tesla Powerpack другого покоління.


Сумарна потужність сонячних панелей складає 1,4 МВт, а сумарна накопичувальна ємність батарей - 6 МВт·год.

Фінансування проекту забезпечила адміністрація Американського Самоа і американська влада, в тому числі і Міністерство внутрішніх справ США. І компанія Tesla стверджує, що завдяки цьому проекту острову більше не потрібно буде щороку витрачатися на закупівлю і транспортування понад 400 тис. літрів дизельного палива. Точних цифр виробник не називає, обмежуючись лише словами, що фінансові втрати, пов'язані із закупівлею і транспортуванням палива, були більш ніж істотні.

При ясній погоді запас батарей заповнюється повністю за сім годин. Цього достатньо, щоб підтримувати енергопостачання острова в повному обсязі протягом трьох похмурих днів.

Джерело: SolarCity i The Verge
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: