DVI

Субота, 18.08.2018, 13.00.05
Головна » 2018 » Серпень » 11 » Енді Серкіс зніме для Netflix екранізацію антиутопії Animal Farm / «Ферма тварин» Джорджа Оруелла
09.04.14
Енді Серкіс зніме для Netflix екранізацію антиутопії Animal Farm / «Ферма тварин» Джорджа Оруелла
      Netflix і Серкіс, відомомий своїми роботами в технології motion-capture, вдалося домовитися про спільну роботу над екранізації культової книги Animal Farm / «Ферма тварин» Джорджа Оруелла.

Нагадаємо, що ця сатирична повість-притча 1945 року розповідає про тварин, що виганяють злого господаря з обори в надії на справедливе і безбідне існування. Однак безмежна свобода поступово еволюціонує в диктатуру з боку своїх же побратимів, при якій тваринам живеться ще гірше, ніж при людях.

Таким чином Джордж Оруелл вирішив зобразити події, які сталися під час і після революції 1917 року в СРСР, за що відразу ж був затаврований як «затятий антипорадник». До речі, ще більш відомий роман-антиутопія автора «1984» є своєрідним продовженням повісті, що розвиває її ідеї нерівності і тоталітаризму.

«All animals are equal, but some animals are more equal than others» / «Всі тварини рівні, але деякі тварини рівні більш, ніж інші»

Так як всі головні герої являють собою тварин, Енді Серкіс знову зможе продемонструвати свої вміння у використанні технології захоплення рухів motion-capture. Серкіс виступить в ролі режисера і продюсера, взявши в помічники Метта Рівза, Рафі Крона, Адама Кассано і Джонатана Кавендіша, з якими він працював над своїми попередніми фільмами - трилогією «Планета мавп» і «Мауглі».

Права на екранізацію «Ферми тварин» Енді отримав ще в 2012 році, проте з тих пір не міг знайти кошти на реалізацію. Про терміни виходу проекту поки не повідомляється.

Джерело: Variety
Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: