DVI

Субота, 21.04.2018, 07.06.53
Головна » 2017 » Січень » 12 » Електропоїзди в Нідерландах повністю перейшли на енергію вітру
09.57.41
Електропоїзди в Нідерландах повністю перейшли на енергію вітру
      Починаючи з 1 січня 2017 року, 100% електропоїздів в Нідерландах живляться від енергії, що виробляється вітряними електростанціями. Таким чином, оператор голландських залізниць, компанія NS Dutch Railways, стала першою в світі ж/д компанією, яка отримує 100% електроенергії з енергії вітру.

Щодня послугами NS Dutch Railways користуються близько 600 тис. чоловік. Протягом року на залізничні перевезення в Нідерландах потрібно близько 1,2 млрд кВт · год електроенергії. Такий обсяг енергії, що виробляється за допомогою вітрогенераторів без будь-яких викидів CO2, буде поставляти енергетична компанія Eneco. Це приблизно дорівнює кількості енергії, споживаної усіма домогосподарствами Амстердама за рік.

Eneco і NS Dutch Railways уклали партнерську угоду в 2015 році. Тоді вдалося перевести на отриману від вітрогенераторів енергію близько 50% всіх перевезень. А повний перехід на екологічно чисту енергію був запланований на 2018 рік. Але досягти цього вдалося достроково завдяки зусиллям обох компаній. Так, NS Dutch Railways щорічно знижує споживання електроенергії на 2%. У той же час, завдяки угоді з оператором залізниць компанія Eneco змогла побудувати додаткові генеруючі потужності. Половина від необхідної електроенергії буде поставлятися з цілого ряду нових вітряних електростанцій в Бельгії і Скандинавії, з якими були спеціально укладені контракти під даний проект.

Джерело: ЦТС
Переглядів: 208 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: