09.01.09
Електромобілі Rivian R1S і R1T вміють робити «танковий розворот» на місці завдяки чотирьом двигунам [відео]
      Крім класичних для електромобілів достоїнств кросовер Rivian R1S і пікап Rivian R1T здатні на більше цікаві «фокуси». Пару місяців назад в мережі з'явилося шпигунське відео, в якому електромобілі американського стартапу розвертались практично на місці, виконуючи так званий «танковий розворот» (не плутати з «поліцейським розворотом»).

Напередодні новорічних свят в Rivian підтвердили, що їх моделі (R1S і R1T) дійсно зможуть розвернутися «на п'ятачку» і виклали офіційне відео:

Якщо уважно подивитися на колеса, то стає зрозуміло, як саме електромобіль робить цей маневр. Переднє і заднє ліві колеса обертаються вперед, а переднє і заднє праві - назад, що і дозволяє перетворити кожну зі сторін на подобу гусениці, яка обертає електромобіль навколо осі.

Відзначимо, що електромобілі Rivian будуть оснащуватися чотирма електродвигунами з можливістю роздільного управління - саме тому вони здатні на «танковий розворот». Якщо ж на ринок також вийдуть більш доступні версії з двома двигунами, то такої можливості вони не отримають.

Нагадаємо, що одноплатформені електричні пікап Rivian R1T і кросовер Rivian R1S оснащуються чотирма електродвигунами, сумарна потужність яких може складати від 300 до 562 кВт в залежності від конфігурації. Покупці зможуть вибрати один з трьох варіантів ємності батарей: мінімальний на 105 кВтг забезпечить запас ходу на рівні 370 км, середній на 135 кВтг - запас ходу в 480 км і максимальний на 180 кВтг - запас ходу в 640 км.

Джерело: Electrek
Переглядів: 415 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close