DVI

Середовище, 21.11.2018, 03.37.24
Головна » 2018 » Березень » 14 » Електрогрузовики Tesla Semi вперше доставили вантаж з фабрики батарей Gigafactory в Неваді на складальні лінії Tesla в Каліфорнії [відео]
10.29.58
Електрогрузовики Tesla Semi вперше доставили вантаж з фабрики батарей Gigafactory в Неваді на складальні лінії Tesla в Каліфорнії [відео]
      Керівник компанії Tesla Motors Ілон Маск розповів, що електричні вантажівки компанії Tesla Semi вперше здійснили перевезення вантажу для замовника. Як і очікувалося, першим замовником виступила сама Tesla, якій знадобилося доставити акумуляторні батареї для електромобілів з фабрики Gigafactory (Невада) на складальні лінії Tesla під Фрімонтом (Каліфорнія).

Відзначимо, що на початку поточного місяця очевидці вже спостерігали вантажівку Tesla Semi на швидкісному шосе I-80, проте тоді вантажівку тестувати в режимі без вантажу. Тепер же до фури причепили відповідний причіп і відправили виконувати свою роботу. Відправку пари вантажівок з фабрики Gigafactory зобразив сам Ілон Маск:

Ну, а той факт, що вантажівки Tesla вийшли на маршрут тривалістю близько 5-6 годин, змогли підтвердити відразу кілька очевидців, які застали електромобілі на зарядній станції Supercharger, а також під час руху по трасі: 

 
Нагадаємо, що згідно з анонсованим спочатку технічними даними, вантажівкам Tesla Semi не потрібно підзарядка для того, щоб подолати цей маршрут - відстань між фабриками становить 420 км, тоді як навіть базовий варіант вантажівки володіє запасом ходу 480 км (300 миль), не кажучи вже про дорожчий варіант з запасом ходу 800 км (500 миль).
Однак, судячи з фотографій, вантажівки все-таки підзаряджалися, що може говорити і про спробу протестувати процес заряду від реальної зарядної станції, так і про те, що тестові екземпляри вантажівок можуть бути оснащені батареями меншої ємності.

Далі фанати бренду проїхалися слідом за парою завантажених вантажівок Tesla Semi, щоб оцінити їх можливості на трасі:

Нагадаємо, що перша електрична вантажівка компанії Tesla Semi оснащується чотирма електродвигунами, які дозволяють йому розганятися до 100 км/г в завантаженому стані всього за 20 секунд. Tesla гарантує ресурс трансмісії Semi на рівні 1,6 млн км, що відповідає приблизно 40 навколосвітніх подорожей, а перші поставки клієнтам почнуться вже в 2019 році.

 
Нещодавно представник логістичної компанії DHL заявив, що за їхніми підрахунками покупка Tesla Semi окупиться вже за 1,5 року (а не за 2 роки, як вважалося раніше), а Ілон Маск пообіцяв перевершити анонсовані характеристики електрогрузовика, зберігши ту ж вартість.

Джерело: Electrek (
21)
 
Переглядів: 110 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: