DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.39
Головна » 2018 » Лютий » 13 » Електричний гіперкар Rimac Concept Two отримає батарею ємністю 120 кВт·год і четвертий рівень автономності
08.14.51
Електричний гіперкар Rimac Concept Two отримає батарею ємністю 120 кВт·год і четвертий рівень автономності
      Хорватська компанія Rimac вже через місяць має намір представити свій новий електричний гіперкар Concept Two. І ця модель отримає ряд оригінальних особливостей, однією з яких стане батарея рекордної для легкових електромобілів ємностю.

Судячи з наявної інформації, Rimac Concept Two отримає батарею ємністю 120 кВтг, що істотно перевершує показник акумулятора моделі першого покоління Concept One (82 кВт·год). Нагадаємо, в Concept One застосовувалося по два електромотора на передній осі сумарною потужністю 671 к.с. і на задній осі потужністю 804 к.с. Завдяки цьому автомобіль міг розігнатися до 100 км/год всього за 2,5 секунди, а максимальна швидкість руху складає 355 км/г. Запас ходу - 330 км. Ймовірно, версія Rimac Concept Two зможе обійти попередника за всіма цими параметрами. За даними деяких джерел, Concept Two зможе проїхати на одному заряді батареї до 600-700 км.

Ще однією особливістю електромобіля Rimac Concept Two стане високий рівень автономності - Level 4. Це всього на один щабель нижче повністю самоврядних автомобілів, які здатні пересуватися без будь-якого втручання людини. Самоврядні автомобілі з автономністю Level 4 можуть використовуватися в автономному режимі без втручання людини на деяких ділянках дороги з передбачуваним рухом, наприклад, автострадах, але в складних ситуаціях все ж зажадають, щоб управління взяв на себе водій.

Як очікується, презентація електромобіля Rimac Concept Two відбудеться в березні під час проведення Женевського Автошоу.

Джерело: Autobloge-move
Переглядів: 104 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: