DVI

Четвер, 22.02.2018, 02.57.47
Головна » 2017 » Серпень » 3 » Electronic Arts опублікувала новий трейлер Need for Speed Payback, що розкриває особливості тюнінга автомобілів
08.40.37
Electronic Arts опублікувала новий трейлер Need for Speed Payback, що розкриває особливості тюнінга автомобілів
      Студія Electronic Arts опублікувала новий трейлер Need for Speed Payback, в якому продемонструвала процес тюнінгу, а також створення унікальних автомобілів на основі «металобрухту». Отже, щоб купити машину необхідно буде відправитися до одного з дилерів, розташованих по усій Фортуні-Веллі. Екзотику будуть пропонувати в FVX Exotics, є в грі і інші автодилери, які спеціалізуються на класичних машинах, масл-кари, ралійних і спортивних авто, а також машинах класу спорт-компакт.

У міру проходження Need for Speed Payback гравець буде заробляти запчастини, виграючи заїзди, а магазини запчастин стануть альтернативою для пошуків чогось конкретного. Крім різних запчастин, що поліпшують ходові характеристики, там можна буде знайти і різні візуальні елементи - капоти, спойлери, крила і т.п. Також повернуться заправки, проїхавши через яку гравець відновить повний запас закису азоту, а також усуне весь візуальний збиток, нанесений машині.

У гаражі можна буде зберігати автомобілі, міняти їх на потрібні для конкретної гонки, налаштовувати запчастини, користуватися редактором забарвлення і обтяжок, налаштовувати зовнішній вигляд машини, збирати старий автомобіль або продавати непотрібне авто. У міру проходження Need for Speed Payback гравець отримає можливість купувати нові гаражі, збільшуючи цим кількість машин, які можна зберігати на своєму віртуальному складі. Купивши всі п'ять гаражів, він отримає доступ до необмеженого віртуального простору і зможе володіти необмеженою кількістю машин.
Щоб почати створювати старовинний автомобіль, спочатку треба знайти шасі. Крім нього потрібно буде знайти ще чотири запчастини: колеса, трансмісію, а також дві унікальні запчастини, різних для кожного старого автомобіля. Далі можна буде поліпшити старий автомобіль до рівня стокової комплектації. При цьому на відміну від звичайних автомобілів старі авто можуть ставати машиною будь-якого з доступних класів - наприклад, можна буде перетворити Chevrolet Bel Air у позашляхового монстра.
Після завершення створення старого автомобіля, в одного з дилерів стане доступна оригінальна заводська версія, яку можна буде придбати. Всього в грі існує п'ять проектів старих автомобілів, які можна зібрати: Chevrolet Bel Air 1955, Ford Mustang 1965, NISSAN Fairlady ZG 1971, Chevrolet C10 Stepside Pickup 1965 і Volkswagen Beetle 1963.

Нагадаємо, що нова гра Need for Speed Payback вийде 10 листопада 2017 року на платформах Xbox One, PlayStation 4 і ПК в Origin.

Джерело: Electronic Arts
Переглядів: 315 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: