DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.09.31
Головна » 2017 » Червень » 20 » Екзоскелети Panasonic до 2020 року планують використовувати для демонтажу АЕС в Японії
07.00.17
Екзоскелети Panasonic до 2020 року планують використовувати для демонтажу АЕС в Японії

      Влада японської префектури Фукуї, на території якої розташоване відразу кілька атомних електростанцій, чий демонтаж відбудеться в найближчі роки, мають намір забезпечити працівників, які беруть участь в розборі АЕС, роботизованими екзоскелетами. Надіті поверх захисних костюмів вони полегшать фізичну працю і допоможуть людям швидше завершити роботу і покинути потенційно небезпечні території. Створення прототипу екзоскелета взяла на себе компанія Atoun Inc., дочірнє підприємство корпорації Panasonic.

Новий екзоскелет буде розроблений до 2020 року з використанням технологій і конструкцій, задіяних в існуючій моделі Atoun Model As. Повідомляється, що нова модель екзоскелета буде адаптована до безпечного використання в умовах підвищеного радіаційного фону.

Модель Atoun Model As спочатку розроблялася для використання в «мирних цілях» - переважно промисловими компаніями, чия діяльність пов'язана з сортуванням і переміщенням великої кількості різноманітних вантажів (складами, перевізниками і т.д.). Особлива конструкція екзоскелета полегшує навантаження на поперек і руки вантажників. У неї буквально вбудована третя «рука», яка розділяється на дві частини на рівні плечей людини. До кожної з них прикріплений міцний ремінь і рукавичка. Одягнувши їх на руки, людина може «віддати» частину ваги вантажу екзоскелету.

У найближчі роки в одній тільки японській префектурі Фукуї планується демонтувати перший і другий реактори АЕС Міхама компанії Kansai Electric Power Co і перший реактор АЕС Цуруга компанії Japan Atomic Power Co. Незважаючи на те, що найважчі завдання візьмуть на себе машини, люди також будуть задіяні в частині робіт. Використання екзоскелетів в комплексі із захисними костюмами дозволить звести ризики для їх здоров'я до мінімуму.
Переглядів: 101 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: