DVI

Субота, 21.04.2018, 07.00.26
Головна » 2016 » Грудень » 1 » Експерти iFixit знайшли в моноблоці Surface Studio додатковий ARM-чіп і розпаяні на материнській платі чіпи ОЗУ
09.00.11
Експерти iFixit знайшли в моноблоці Surface Studio додатковий ARM-чіп і розпаяні на материнській платі чіпи ОЗУ
      Корпорація Microsoft приступила до постачань недавно представленого моноблочного комп'ютера Surface Studio, і фахівці iFixit змогли отримати новинку в свої руки, щоб оцінити її ремонтопридатність і особливості конструкції.

Традиційно, пристрій було розібрано на окремі компоненти, і йому був винесений вердикт щодо ремонтопридатності. За підсумками розбирання моноблочного комп'ютера Microsoft Surface Studio був привласнений рейтинг ремонтопридатності 5 з 10. Нагадаємо, найкраще піддаються ремонту пристрої з високими балами.

У процесі розбирання Surface Studio були виявлені деякі цікаві особливості, які не зовсім властиві подібних пристроїв. Зокрема, в моноблоці на базі процесора Intel з архітектурою x86 був виявлений додатковий ARM-чіп - 32-бітний процесор Atmel ARM Cortex-M7. Він призначений для обслуговування дисплея Microsoft PixelSense. Ще однією особливістю новинки є частковий відхід від модульності. Деякі компоненти впаяно в материнську плату. І якщо для CPU і GPU це є звичною практикою, то для оперативної пам'яті такий підхід все ще є незвичайним. Раніше лише Apple розпаювати модулі пам'яті на материнській платі в деяких своїх комп'ютерах, наприклад, Mac Mini і MacBook. Тепер цю не зовсім зручну для кінцевого користувача практику перейняла і Microsoft. Таким чином, підсистема оперативної пам'яті не може бути модернізована звичним способом - заміною модулів пам'яті. Покупцям Surface Studio ще на етапі вибору моделі слід добре подумати про необхідному для їх завдань обсязі ОЗУ.


Разом з тим, в моноблочному комп'ютері Microsoft Surface Studio все ще можна легко замінити або модернізувати дискову підсистему. Базовий блок легко відкрити, і він містить стандартні модульні накопичувачі, включаючи 2,5-дюймовий жорсткий диск з інтерфейсом SATA і твердотільний накопичувач M.2. Також модульними є і деякі інші компоненти, наприклад, кард-Рідер, блок живлення. Для їх заміни не буде потрібно розбирати блок дисплея. Весь вузол дисплея може бути легко замінений у вигляді окремого модуля. При цьому не потрібно демонтаж дисплея або базового блоку. У той же час, деякі компоненти вбудовані в дисплей, включаючи кнопки, сенсори і динаміки. У разі їх поломки заміна цих компонентів виявиться трудомісткою завданням.

Джерело: The Verge
Переглядів: 179 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: