DVI

Субота, 24.03.2018, 23.21.06
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Екс-ведучі Top Gear нарешті запустили свою соціальну мережу для автомобілістів DriveTribe
13.00.31
Екс-ведучі Top Gear нарешті запустили свою соціальну мережу для автомобілістів DriveTribe
      Колишні ведучі  британського автошоу Top Gear і нинішні ведучі  американського автошоу The Grand Tour Джеремі Кларксон, Річард Хаммонд і Джеймс Мей нарешті запустили власну автомобільну соціальну мережу DriveTribe.

Перші чутки про проект з'явилися ще на початку року. Тоді передбачалося, що новий майданчик стане місцем зустрічі фанатів автомобілів, точно так же, як Twitch для геймерів або TripAdvisor для мандрівників.
Залогінитися в DriveTribe можна за допомогою Facebook-аккаунта, розробники також обіцяють незабаром додати авторизацію за допомогою Twitter-аккаунта. Для початку роботи з соцмережею необхідно вибрати мінімум 6 існуючих кланів, до числа яких відносяться особисті племена всіх трьох ведучих, а також тематичні клани на зразок любителів брендів BMW і Porsche або фанатів подорожей і собак в машинах.

Контенту в новій соцмережі DriveTribe поки не дуже багато і на перший погляд не надто зрозуміло, чим вона принципово відрізняється від того ж Facebook. Втім, цілком можливо, що після певного періоду часу і первісного нагромадження контенту, автосоцмережа розкриє себе в більш повній мірі.


Нагадаємо, що в розробку нової соцмережі було вкладено $ 5,5 у вигляді інвестицій від каліфорнійського фонду Breyer Capital і венчурної фірми Atomico співзасновника Skype Нікласа Зеннстрема.

Джерело: DriveTribe
Переглядів: 159 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: