DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.11.45
Головна » 2013 » Січень » 13 » Ґейб Н'юел розповів про Steam Bох
19.38.15
Ґейб Н'юел розповів про Steam Bох
 
                Голова компанії Valve Ґейб Н'юел (Gabe Newell) в ексклюзивному інтерв'ю сайту theverge знову підтвердив розробку ігрової консолі Steam Box та цілу низку дуже цікавих подробиць.

«Ми готуємо власний продукт, який будемо продавати користувачам своїми силами. Пристрій працюватиме на операційній системі Linux, проте буде відкритим і за бажанням ви зможете встановити Windows. Ми не стоятимемо на заваді та не будемо ускладнювати цей процес.»

Steam Box наразі ховається за кодовою назвою Bigfoot. У комплекті із приставкою буде йти спеціальний ґеймпад, що вирізнятиметься високою точністю і низькою затримкою. За словами Ґейба кисті і пальці забезпечують точніше керування ніж руки в цілому, тож імовірно пристрій не буде оснащений датчиками рухів. «В керуванні іграми переходити від дрібних м'язів кисті та пальців до великих скелетних, це як повертатися із високошвидкісного інтернету до Dial up.» Проте у Valve є козир в кишені.

«Біометрія, в нас про неї маса ідей. Думаю ми створимо системи ігрового контролю що використовуватимуть багато біометричних даних»

Така система справді може дозволити значно збагатити ігровий процес. Реєстрація погляду гравця для керування ігровим процесом з допомогою очей, пряма залежність ритму музики та темпу гри від серцебиття і тому подібні смаколики.Пристрій на світлинах — прототип. Фінальна версія може сильно відрізнятися

Steam Box також надасть вільний доступ до браузера, і ми зможемо користуватися ним як на звичайному комп'ютері, і до-прикладу заходити почитати новини на рідний PlayUA.

Також Valve планує реалізувати підтримку до восьми моніторів і, таким чином, до восьми гравців зможуть грати у вісім різних ігор.

Для мобільного ринку розробляється окремий проект — Littlefoot.

Не виключена можливість різної комплектації Steam Box, для того, щоб користувачі могли обрати оптимальне співвідношення ціни/потужності пристроїв.

В майбутньому Steam має стати більш відкритим, а користувач отримає більше прав для вибору контенту що буде продаватися в магазині. Власне, користувачі матимуть інструменти для створення особистих магазинів! І це круто.

"Інтернет дуже розумний. Якщо ти робиш щось круте і варте уваги, то люди це приймуть. А якщо ні, то скільки б ти не витратив доларів на маркетинг, залишишся з носом." — Завершує своє інтерв'ю Ґейб.
Steam Box наразі далекий від фінальної стадії розробки і Valve навіть не планує робити анонс цього року.
Переглядів: 315 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: