DVI

Субота, 20.01.2018, 18.32.06
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Экзоскелет UniExo 22-летнего киевлянина выиграл награду Robohub Reader’s Pick международного конкурса Silicon Valley Robotics
15.00.54
Экзоскелет UniExo 22-летнего киевлянина выиграл награду Robohub Reader’s Pick международного конкурса Silicon Valley Robotics

      Наші постійні читачі напевно пам'ятають про інноваційний ізраїльському екзоскелете ReWalk, що дозволяє частково паралізованим людям знову самостійно ходити. Трохи більше двох років тому в США вийшла споживча версія ReWalk. Доступний екзоскелет і в Європі, але, на жаль, мало хто може дозволити собі цю високотехнологічну розробку. Новітня шоста версія системи в США коштує близько $ 80 тис. Але вже дуже скоро у людей, які потребують подібної системи, може з'явиться більш доступна альтернатива - система під назвою UniExo, створена 22-річним киянином Антоном Головаченко. Очікується, що споживча версія UniExo буде коштувати в рази дешевше ReWalk.

Роботи над проектом UniExo ведуться останні два роки і за цей час розробка вже отримала більше десятка українських і світових нагород. Новиною про нову важливу нагороду-досягнення, яка може прискорити вихід UniExo на ринок, Антон днями поділився на своїй офіційній сторінці в Facebook. Йдеться про перемогу в престижному міжнародному конкурсі Silicon Valley Robotics.

Екзоскелет UniExo дуже простий у використанні. Як повідомляється, приступити до його використання можна буквально за п'ять хвилин. Система і супутнє ПО автоматично адаптуються під потреби кожної людини, забезпечуючи можливість пересування. Управляється екзоскелет UniExo за допомогою спеціального нейрошлема або нейробраслета.

«Вартість виробництва однієї частини екзоскелета - в діапазоні від $ 4 тис. до $ 15 тис, включаючи компоненти з пластику та металу, серводвигунів, стабілізаторів, програмного блока і сенсора. У світі подібних рішень - це недорого. А завдяки 3D-друку можна домогтися зменшення вартості виробництва», - пише співзасновник Creative Quarter Ілля Кенігштейн.

У травні Антон їздив в Гонконг, де за допомогою 3D-друку були створені зразки. До цього команда активно тестувала екзоскелет в тісній співпраці з лікарями. Наступний крок - створення промислових прототипів, які можна буде використовувати для перших пацієнтів.

Джерело: Антон Головаченко (Facebook) і robohub.org
Переглядів: 5923 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: