DVI

Субота, 21.04.2018, 12.32.43
Головна » 2016 » Вересень » 10 » Ефектна демонстрація можливостей безпілотної вантажівки Volvo в тунелях шведської шахти
09.01.46
Ефектна демонстрація можливостей безпілотної вантажівки Volvo в тунелях шведської шахти

      Шведський автовиробник Volvo Group опублікував відео з короткою, але дуже добре поставленої демонстрацією можливостей свого безпілотної вантажівки в особливо складних умовах. Співучасником цього божевільного експерименту став технічний директор Volvo Group Торбйорн Хольмстрем, який явно виявив легковажність, вставши на шляху вантажівки. Забігаючи наперед відзначимо, що все пройшло вдало, машина не збила топ-менеджера компанії, а зупинилася приблизно в метрі від нього.


Зйомки проходили на глибині 1,3 кілометра під землею, в шахті на півночі Швеції. На відео безпілотна вантажівка пересувається по нерівною і звивистою стежкою в шахті Kristineber, розташованої на півночі Швеції на глибині 1,3 км під землею. Як можна побачити на відео, в салоні нікого немає. Окремо варто відзначити звуковий ряд - саундтрек підібраний як до трейлеру нового фільму. Більш того, сама демонстрація викликає асоціації зі сценою з «Бетмена" 1989 року Тіма Бертона, де самокерований бетмобіль зупиняється в декількох сантиметрах від головного героя.

Зупинившись, вантажівка посигналила топ-менеджеру, на що той відповів: «Спасибі, що зупинився», а потім поліз до кабіни. Уже з пасажирського сидіння Хольмстрем заявив, що це перша в світі безпілотна вантажівка, здатна «самостійно пересуватися в складних дорожніх умовах». Втім, в офіційному коментарі до відео Хольмстрем зізнався, що до останньої секунди боявся, що вантажівка не загальмує.

Вантажівка на відео - спеціально обладнана версія Volvo FMX. Проект, як і раніше знаходиться в стадії розробки, але шведський автовиробник сподівається, що в майбутньому його чекає успіх, а нас автопарк ось таких безпілотних вантажівок, які істотно підвищать безпеку на дорогах, одночасно оптимізувавши транспортний потік.

Джерело: The Verge
Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: