DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.10.40
Головна » 2016 » Листопад » 19 » Ефект Трампа. Apple розглядає можливість перенесення виробництва iPhone з Китаю в США
12.28.59
Ефект Трампа. Apple розглядає можливість перенесення виробництва iPhone з Китаю в США

      За час своєї передвиборної кампанії новообраний президент США Дональд Трамп зробив чимало резонансних заяв. У числі іншого він обіцяв змусити Apple збирати її «чортові комп'ютери і гаджети в США». Судячи з усього, Купертинський гігант поставився до цієї заяви досить серйозно. Минулого тижня Тім Кук звернувся до співробітників Apple за підсумками виборів, попередивши про «невизначеності». А зараз японське видання Nikkei Asian Review, посилаючись на близькі до Apple джерела, повідомляє, що компанія серйозно розглядає можливість перенесення виробництва iPhone в США. Як повідомляється, Apple вже направила своїм виробничим партнеру Foxconn відповідний лист з проханням вивчити можливість складання iPhone в США замість Китаю.

Повідомляється, що компанія Apple почала переговори з цього питання ще в червні, але в Foxconn такий сценарій вважають вкрай малоймовірним, оскільки в такому випадку ціна збірки iPhone виросте більш ніж в два рази. Компанія Тіма Кука також обговорювала можливість перенесення виробництва iPhone в США з іншим контрактним виробником - Pegatron, але керівництво останнього практично відразу відкинуло пропозицію через нерентабельність. І справа тут зовсім не в різному рівні зарплат в США і Китаї. Як зазначає MacRumors, в минулому Тім Кук неодноразово підкреслював, що Китай просто-напросто є центром світового виробництва.

За останній час Трамп пом'якшив безліч своїх передвиборних обіцянок, так що цілком ймовірно, що аналогічним чином він підійде по відношенню до Apple. Щоб перенести виробництво з Китаю в США без негативних наслідків для компанії необхідні державні субсидії і серйозні податкові послаблення, що вкрай малоймовірно.

Джерело: TNW і Nikkei Asian Review
Переглядів: 107 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: