DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.49.26
Головна » 2017 » Червень » 15 » E Ink показав готовий до виробництва згинаємий 10,2-дюймовий екран E Ink Carta Mobius [відео]
12.00.28
E Ink показав готовий до виробництва згинаємий 10,2-дюймовий екран E Ink Carta Mobius [відео]

      На виставці SID Display Week компанія E Ink продемонструвала складаєтмий навпіл 10,2-дюймовий дисплей E Ink Carta Mobius з дозволом 220 PPI, який можна використовувати для рідерів нового покоління, що нагадують за форматом класичну паперову книгу. Найцікавіше в цій новині полягає в тому, що це не просто виставковий екземпляр, який демонструє можливості технології, а готовий до масового виробництва дисплей.


На даний момент жоден з великих виробників рідерів поки не анонсував модель на основі цього гнучкого екрану, проте навряд чи такий анонс змусить чекати себе дуже довго. В якості основи в цьому E Ink Carta Mobius використовується спеціальний пластик, який здатний витримати досить велику кількість згинань-розгинань сторінки.

Якщо виробники виберуть таку ж компоновку, як на відео, то можна буде створити практично ідеальний рідер, який в розгорнутому стані і портретній орієнтації можна буде використовувати для читання коміксів і PDF-документів, а в напівскладеному ландшафтному положенні - для читання звичайних книг в класичному двохсторінковому форматі. Це ж компонування вирішує питання із захистом екрану, так як в похідному положенні він «згорнутий» і захищений від випадкових ударів пластиковим корпусом-обкладинкою.

Відзначимо, що на відео представлені ще кілька новинок від E Ink і Plastic Logic, включаючи двухпігментний E Ink Prism в 7 різних кольорах, 42-дюймовий електронний папір для рекламних вивісок, а також інші гнучкі і кольорові екрани.

Джерело: Liliputing
Переглядів: 89 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: