DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.36.14
Головна » 2019 » Липень » 11 » Джордж Мартін розповів нові подробиці про прийдешній приквел «Ігри престолів», який можуть назвати The Longest Night
07.50.21
Джордж Мартін розповів нові подробиці про прийдешній приквел «Ігри престолів», який можуть назвати The Longest Night
      Видання Entertainment Weekly взяла інтерв'ю у автора циклу книжок «Пісня льоду й полум'я» Джорджа Мартіна, який розповів кілька цікавих фактів про прийдешній серіал-приквел по всесвіту Game of Thrones / «Ігри престолів». Серіал від С. Дж. Кларксона вже знімають в Північній Ірландії, але прем'єра не очікується раніше 2020 року.

Отже, події приквела розгорнуться за 5000 років до історії, розказаної в «Грі престолів». Якщо знайомий нам світ розділений на Сім Королівств, то в світі приквела Вестерос буде розбитий на 100 окремих мінікоролівств.

За словами автора, чим далі по часу ми будемо відходити від «сучасного» Вестероса, тим більша кількість правителів і земель буде перебувати в цьому світі. Природно, такий роз'єднаний і хаотичний світ безпосередньо вплине на події серіалу (об'єднати сім королівств для боротьби з Білими ходаками набагато простіше, ніж сто).

Незважаючи на розрив в п'ять тисяч років, в приквелі будуть Старки, лютововки і мамонти (але не буде драконів). За легендою Старки є прямими нащадками Перших Людей, так що їх присутність на цьому часовому відрізку цілком логічно. Природно, там же будуть присутні і Білі Ходаки, причому нам швидше за все розкажуть історію їх виникнення та причини ненависті до людей.

А ось Ланністерів в приквелі не буде, принаймні на початку. Джордж Мартін розповів, що на момент оповіді Утес Кастерлі буде перебувати під владою сімейства Кастерлі. А ось чи розкажуть нам історію про те, як Ланн Розумний хитрістю відняв родовий замок у Кастерлі і заснував власний Будинок Ланністерів, поки невідомо.

Незважаючи на наявність в акторському складі досить відомої актриси Наомі Уоттс, Джордж Мартін не готовий назвати її єдиним головним героєм. Автор зазначив, що ставка буде зроблена на «ансамбль» героїв, кожен з яких буде виконувати свою важливу роль.

І в самому кінці автор книжкової серії згадав, що фінальної назви у приквела все ще немає. Особисто йому як і раніше подобається назва The Long Night / «Довга ніч», проте так вже названа третя серія восьмого сезону Game of Thrones. Тому в якості одного з варіантів шоураннер розглядає назву The Longest Night / «Найдовша ніч», а ось робоча назва Bloodmoon / «Кривавий місяць» схоже так і залишиться робочим.

Джерело: EW
Переглядів: 207 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: