DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.42.31
Головна » 2016 » Листопад » 1 » Джонатан Айв про користь сенсорних дисплеїв в комп'ютерах Apple Mac
17.00.56
Джонатан Айв про користь сенсорних дисплеїв в комп'ютерах Apple Mac

      Під час презентації нового ноутбука MacBook Pro 2016 року значна частина презентації була приділена можливостям додаткового сенсорного дисплея Touch Bar. Але у багатьох користувачів Windows виникло питання: «Навіщо обмежуватися маленькою сенсорною смужкою, коли можна використовувати цілий сенсорний дисплей?»

У Apple є відповідь на це питання, і в короткому викладі його можна сформулювати: «Він вам не потрібен».

Головний директор по дизайну компанії Apple Джоні Айв (Jony Ive) вважає, що сенсорні дисплеї на комп'ютерах Mac не будуть особливо корисними. Про це він заявив в одному з інтерв'ю.

 «Коли ми досліджували мультитач багато років тому, ми намагалися знайти підходящий додаток і можливості для нього. Ми просто не відчуваємо, що [Mac] був правильним місцем для цього ... Не було особливої ​​користі або відповідних додатків для мультитача», - заявив Джоні Айв.

Ймовірно, Айв має на увазі існуючу скаргу, яка стосується ноутбуків з сенсорними дисплеями - користувач часто не до кінця торкається до екрану. Однак залишається питання - чи дійсно так незручно піднімати руки, щоб доторкнутися до сенсорного екрану, або ж macOS не оптимізовані належним чином для підтримки корисного впровадження сенсорного введення.

Ресурс The Next Web вважає, що справжня причина відсутності сенсорних дисплеїв в комп'ютерах Mac криється саме в macOS. У Apple є пристрій, що представляє собою еквівалент ноутбука з сенсорним дисплеєм. Це 13-дюймовий планшет iPad Pro. І якщо дотики добре працють на великому планшеті з клавіатурою, але не на ноутбуці з такими ж розмірами і формою, тоді відповідь зводиться до програмного забезпечення.

Джерело: The Next Web
Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: