DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.39.12
Головна » 2016 » Липень » 28 » Джерела з ланцюжків поставок стверджують, що замовлення на Apple Watch 2, які представлять цієї осені, досить слабкі
13.01.55
Джерела з ланцюжків поставок стверджують, що замовлення на Apple Watch 2, які представлять цієї осені, досить слабкі

      Як стверджує видання DigiTimes, посилаючись на добре обізнаних інформаторів з ланцюжка поставок, друге покоління розумних годинників Apple Watch представлять у вересні - жовтні цього року.

Виробники компонентів і постачальники Apple нібито стверджують, що замовлення на нові Apple Watch «вельми скромні», хоча чекати виходу пристрою залишається не так вже й багато. Ця інформація повністю суперечить опублікованим минулого місяця тим же DigiTimes відомостями про несподівано високих обсягах замовлень. Нагадаємо, тоді говорилося, що Apple планує продавати по 2 млн розумних годинників Watch 2 в місяць. Тепер же ось ситуація стає вже не такою однозначною.

Попередні дані вказували на відсутність будь-яких кардинальних змін в дизайні Apple Watch 2 в порівнянні з оригінальною моделлю. Але ось параметри повинні істотно покращитися. Новому поколінню Apple Watch приписують новий процесор, вбудований модем стільникового зв'язку і більш високу автономність.

Наскільки нові дані щодо обсягу замовлень на нові Apple Watch відповідають дійсності - сказати складно. Ну хоча б за термінами виходу ніяких розбіжностей немає - всі джерела як один вказують в якості тимчасового вікна осінь цього року. Раніше навіть проскакувала інформація, що нові Apple Watch будуть представлені одночасно з новими моделями iPhone 7, початок продажів яких очікується 16 вересня.

Джерело: MacRumors
Переглядів: 115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: