DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.33.23
Головна » 2013 » Грудень » 13 » Джек з "Титаніка" цілком міг вижити: висновки "Руйнівників міфів"
11.18.55
Джек з "Титаніка" цілком міг вижити: висновки "Руйнівників міфів"
       Чесно кажучи, " Руйнівники Міфів" перетворилися на шоу "підірвати/розстріляти все, що можна", хоча спочатку там було навіть трошки науки. Мабуть, глядачі більше часу витрачають на перегляд передач, де багато палаючих вертольотів і стріляють по iPad-ам з танків. Як би там не було, на днях "Руйнівники" провели дійсно цікавий експеримент, без вибухів і стрілянини.

Вони вирішили з'ясувати, чи були шанси у Джека з кемеронівського "Титаніка" врятуватися. Всі ми пам'ятаємо, що він пожертвував собою, давши врятуватися коханої. Сам Джек замерз насмерть. 

У парочки в наявності були двері, був рятувальний жилет, і було бажання бути вдвох. Все це, як виявилося, могло послужити інструментом для порятунку і Джека, і Рози.

В якості експерименту "Руйнівники" взяли два манекена, з встановленим апаратом підігріву ляльок до 36.6 градусів. Крім того, до плоту був прив'язаний той самий рятувальний жилет, який наділа на себе Роза. 

Спочатку манекенів просто розмістили так само, як і у фільмі, надавши їх самим собі. Через 45 хвилин (тривалість рятувальної операції ) температура "Джека" опустилася до 27,7 градусів. Як виявилося, це ще несмертельно, за умови, що молоду людину одразу ж розмістили б у теплих умовах на рятувальному кораблі. 

Крім усього іншого, якби Роза посилила б плавучість дверей рятувальним жилетом, то Джек міг би плисти зверху разом з нею, а не бути зануреним у воду стільки часу. 

Так що, якби "Руйнівники" допомагали б писати сценарій "Титаніка", все закінчилося б добре.

Переглядів: 280 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: