DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.36.12
Головна » 2017 » Червень » 24 » Джек Ма: «Машини повинні робити тільки те, що не здатна робити людина»
08.48.35
Джек Ма: «Машини повинні робити тільки те, що не здатна робити людина»

      Джек Ма, засновник Alibaba, не втомлюється подорожувати по світу: в минулому році він провів в різного роду роз'їздах в цілому більше місяця. Цього року він має намір побити власний рекорд і приділити численним відряджень понад 1000 годин.

Навіщо він це робить? Журналісти припускають, що таким чином він просто намагається прорекламувати свою знамениту бізнес-платформу. Однак сам мільярдер стверджує, що бажає розповісти людям про те, яке майбутнє їх чекає, щоб застерегти людство від необдуманих кроків.

На цей раз китайський мільярдер взяв участь в конференції Gateway'17, що проходить в Детройті. Ресурс CNBC розібрав ключові моменти, про які Ма заявив під час свого візиту.

Найбільші приватні компанії світу - Apple, Alphabet, Amazon і інші - сьогодні так сильно розрослися, що багато обивателів почали побоюватися того, що в кінцевому рахунку вони монополізують весь світовий ринок.

Проте, Ма дотримується іншої точки зору. За його словами, IT-гіганти, навпаки, стрімко втрачають позиції під натиском дрібного бізнесу, який поступово освоює інтернет.

На підтвердження своїх слів Ма розповів про зустріч з Дональдом Трампом на початку року, в ході якої підприємець пообіцяв американському президенту створити понад 1 мільйон робочих місць протягом п'яти років, головним чином за рахунок активізації продажів малого бізнесу.

Особливу увагу Ма приділив штучного інтелекту. За словами мільярдера, саме нові можливості, а також пов'язані з ними ризики, які виходять від розвитку ШІ, спонукають його активно подорожувати по світу. На думку Ма, штучний інтелект, поза всяким сумнівом, принесе людству користь. Зокрема, завдяки розвитку технологій люди будуть все менше працювати і все більше подорожувати.

Перш за все, мільярдер бачить головну загрозу в зменшенні чисельності робочих місць і розкол суспільства. Люди будуть потрапляти в категорію бідних чи багатих в залежності від доступу до даних і автоматизації, тому уряди рано чи пізно будуть змушені приймати «жорсткі рішення».

Гірше того, технологічні прориви в розробці ШІ, на думку Ма, можуть дати поштовх розгортанню навіть нової світової війни.

Щоб цього не сталося, Ма - до слова, дипломований викладач - закликав уряди різних країн звернути увагу на систему освіти, за допомогою якої людство, за його словами, зуміє уникнути ризиків.
CNBC: Джерело
 
Переглядів: 98 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: