DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.23.50
Головна » 2018 » Вересень » 14 » Джефф Безос заснував благодійний фонд Bezos Day One Fund в розмірі $ 2 млрд
19.11.29
Джефф Безос заснував благодійний фонд Bezos Day One Fund в розмірі $ 2 млрд
      Глава Amazon і Blue Origin Джефф Безос в майбутньому може стати другим Біллом Гейтсом в питаннях благодійності. Днями засновник найбільшого онлайнового магазина Amazon.com розповів в Twitter про створення благодійного фонду Bezos Day One Fund в розмірі $ 2 млрд.

Кошти фонду Bezos Day One Fund будуть розподілятися по двох напрямах: підтримка сімей бездомних (пiдфонд The ​​Day 1 Families Fund) і створення мережі дошкільних установ для малозабезпечених (Day 1 Academies Fund).

Характерно, що анонс відбувся саме зараз - на тлі повідомлень про проблеми в корпоративною культурою і політикою Amazon: кур'єри компанії скаржаться журналістам на погрози з боку начальства, проблеми з виплатою зарплатою і відсутність понаднормових.

Ресурс CNBC звертає увагу на те, що раніше Джеффа Безоса часто критикували за те, що він при своєму рівні достатку занадто мало витрачає на благодійність. Нагадаємо, в липні Безос став самою багатою людиною в новітній історії, побивши рекорд Гейтса, а Amazon зовсім недавно стала другою компанією з капіталізацією понад 1 трлн доларів. На момент написання цих рядків Bloomberg оцінює стан Безоса в $ 164 млрд, тоді як стан Білла Гейтс, який посідає другий рядок рейтингу найбагатших людей світу Bloomberg Billionaires Index, становить $ 98,6 млрд. При цьому Білл Гейтс, відомий своєю благодійністю, за весь час перерахував на благодійність більше $ 40 млрд.

Джерело: Twitter Джеффа Безоса
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: