DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.56.43
Головна » 2016 » Вересень » 28 » ДВС: "Все ввезені в Україну смартфони Apple iPhone 7 нелегальні, а їх власники - злочинці"
11.00.21
ДВС: "Все ввезені в Україну смартфони Apple iPhone 7 нелегальні, а їх власники - злочинці"

      Голова державної фіскальної служби Роман Насиров заявив, що на сьогоднішній день всі телефони Apple iPhone 7, які є в Україні - завезені нелегально. Про це він сказав на засіданні уряду у вівторок.

"Ця історія відбувається з року в рік, коли випускаються нові телефони, вони завозяться в більшій частині нелегально. На сьогоднішній день, всі телефони Iphone 7, ввезені в Україну - завезені нелегально", - сказав Насиров.
За його словами, останні два тижні мобільні групи на митниці дуже ефективно працюють за такою групою товарів як Apple iPhone 7.

"Вони ще не сертифіковані і жоден телефон не оформлений офіційно. Якщо ви бачите якийсь iPhone 7, то можете сказати цим людям, що вони злочинці. Я сподіваюся, що тут (у членів уряду) Ні в кого немає?", - Запитав він.

Нагадаємо, що пило і водонепроникні смартфони Apple iPhone 7 і iPhone 7 Plus були представлені 7 вересня поточного року, а їх продажі в окремих країнах стартували 16 вересня. Офіційні продажі нових моделей смартфонів Apple в Україні ще не починалися.

Джерело: Економічна Правда
Переглядів: 140 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: