DVI

Субота, 20.07.2019, 12.26.46
Головна » 2013 » Квітень » 4 » Дванадцять улюблених фільмів Мартіна Скорсезе
10.54.13
Дванадцять улюблених фільмів Мартіна Скорсезе
Двенадцать улюблених фільмів Мартіна Скорсезе

         Режисер Мартін Скорсезе, який в даний час зайнятий перетворенням фільму « Банди Нью-Йорка » в телевізійний серіал, погодився надати британському виданню Sight & Sound список своїх найулюбленіших фільмів.


Фільм «Громадянин Кейн», який знаходиться в числі улюблених картин Мартіна Скорсезе, в даний час займає друге місце в списку « Кращих фільмів усіх часів і народів » .

«Космічна одіссея 2001 року» (2001: A Space Odyssey)

Науково-фантастичний фільм Стенлі Кубрика 1968 року. Картина розповідає про серії зустрічей людей з метафоричність чорними монолітами, які, мабуть, впливають на хід людської еволюції. Міжнародні критики називають «Космічну одіссею 2001 року» кращим науково-фантастичним фільмом в історії світового кінематографа.

«Вісім з половиною» (8 ?)

 Класика світового кінематографа від режисера Федеріко Фелліні, в якому показано творча криза головного героя. При цьому результат нематеріальний і не так важливий, як сам творчий процес. Причина кризи криється в розчаруванні в житті і любові. За мотивами і під враженням від картини «8 ?» було знято безліч фільмів. 

«Попіл і алмаз» (Ashes and Diamonds)

Фільм польського режисера Анджея Вайди, в якому протистояння Польщі минає й Польщі післявоєнної представлено як екзистенціальна драма, а фінал картини надає їй велич історичної трагедії.

«Громадянин Кейн» (Citizen Kane)

 Американський байовик 1941 року, який протягом кількох десятиліть регулярно визнається «Кращим фільмом всіх часів і народів». У фільмі показана історія життя медіамагната Чарльза Фостера Кейна, який в кінцевому підсумку використовує гроші і владу для постійного задоволення потреб власного его. 

«Леопард» (The Leopard)

Історична кіноепопея Лукіно Вісконті, яка удостоїлася «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю 1963 року.

«Пайза» (Paisan)

У цьому фільмі режисер Роберто Росселліні спробував відобразити італійську кампанію Другої світової війни і труднощі спілкування людей, що розмовляють на різних мовах і відносяться до різних культур.

«Червоні черевички» (The Red Shoes)

Британський художній фільм про балет, знятий в 1948 році режисерами Майклом Пауеллом і Емеріхом Пресбургером. Британська публіка не звернула належної уваги на цю картину, тоді як американські глядачі із захопленням прийняли «Червоні черевички».

«Ріка» (The River)

Фільм режисера Жана Ренуара 1951 є досить вірною екранізацією літературного твору під однойменним твором. Картина справила незабутнє враження на режисера Уеса Андерсона, під враженням від якої він зняв трагікомедію «Поїзд на Дарджилінг. Відчайдушні мандрівники »(The Darjeeling Limited).

«Сальваторе Джуліано» (Salvatore Giuliano)

Фільм режисера Франческо Розі 1962 року з нелінійним сюжетом, в якому представлено життя тих, хто був пов'язаний з відомим сіцілійським розбійником Сальваторе Джуліано. У цій картині режисер використав максимально широкий спектр різнорідних формальних та стилістичних елементів, необхідних для пошуку істина.

«Шукачі» (The Searchers)

Фільм режисера Джона Форда, який за версією Американського кіноінституту очолює список кращих вестернів. У 1992 році за результатами опитування кінокритиків, проведеного журналом Sight & Sound, «Шукачі» потрапили в п'ятірку найбільших фільмів в історії, а в минулому році зайняли сьомий рядок.

«Казки туманного місяця після дощу» (Ugetsu Monogatari)

Японська історична драма режисера Кендзі Мідзогуті, яка вважається одним з вищих досягнень японського і світового кіномистецтва.

«Вертиго» (Vertigo)

В даний час картина режисера Альфреда Хічкока  очолює рейтинг «Кращих фільмів усіх часів і народів».

Переглядів: 272 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: