DVI

Субота, 24.03.2018, 23.20.46
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Дубаї спільно будуватимуть пасажирські і вантажні гілки Hyperloop в ОАЕ
08.00.43
Дубаї спільно будуватимуть пасажирські і вантажні гілки Hyperloop в ОАЕ

      Компанія Hyperloop One (колишня Hyperloop Technologies), якій на нашому сайті присвячена далеко не одна замітка, в рамках спеціального заходу, що проходить в найвищій споруді в світі - хмарочос Бурдж-Халіфа в Дубаях, зробила обіцяний напередодні «важливий анонс». Ми не будемо затягувати вступ (не той випадок) і відразу перейдемо до суті - компанія формально анонсувала будівництво високошвидкісних транспортних мереж майбутнього Hyperloop для пасажироперевезень і вантажоперевезень. Таким чином, тепер можна з великою часткою впевненості стверджувати, що перші справжні потяги Hyperloop з'являться саме в торговельній столиці Близького Сходу. Партнером Hyperloop One за проектом будівництва мережі Hyperloop в Дубаях виступить Управління доріг та транспорту Дубаїв (RTA).

Вчора Hyperloop One опублікувала коротке рекламне відео, що послужило прелюдією до сьогоднішнього анонсу. У ньому можна побачити кадри весняних випробувань, а також змодельовані засобами комп'ютерної графіки візуалізації гілок Hyperloop по всьому світу.

За словами Hyperloop One, поїздка з Дубаїв в Абу-Дабі (140 км) буде займати всього 12 хвилин, тоді як подолати 368 км, які поділяють Доху і Дубаї, можна буде за 23 хвилини. А подорож від Дубая до Ер-Ріяда, які віддалені один від одного на 854 км, буде займати 48 хвилин. Все це стане можливим завдяки поїздам Hyperloop, які будуть пересуватися на немислимій швидкості близько 800 км/г. Для порівняння, родоначальники Hyperloop - поїзди на магнітній подушці поки не перестрибнули плану в 603 км/г, встановлену раніше.

А ось ще одне відео, яке дає уявлення про те, якою має бути мережа Hyperloop в ОАЕ.

Джерело: TNW
Переглядів: 247 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: