DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.42.46
Головна » 2017 » Вересень » 12 » Дроп-тести смартфона Essential Phone показали досить несподівані результати
16.00.31
Дроп-тести смартфона Essential Phone показали досить несподівані результати
      Відомого ентузіаста JerryRigEverything настільки вразив новенький смартфон Essential Phone, а точніше, його здатність протистояти фізичній дії, що він вирішив як виняток піддати новинку додаткової серії випробувань.

Як відомо, апарат виконаний в корпусі з титану і кераміки, а екран захищений склом Corning Gorilla Glass 5. Стандартний розтин iFixit показав наявність в апараті додаткової металевої пластини, яка разом з іншими матеріалами корпусу забезпечує йому неперевершену міцність на вигин. В рамках нового випробування JerryRigEverything вирішив перевірити, наскільки добре пристрій здатний витримувати падіння. Ентузіаст кілька разів упустив пристрій на бетонну плиту різними способами.

Початкова імітація необережного поводження, що має на увазі зісковзування смартфона з коліна з приземленням на екран не пройшла безслідно. В результаті падіння захисне скло, що прикриває екран пристрою, розтріскалося в декількох місцях. Справедливості заради відзначимо, що характер пошкоджень не заважав роботі екрану і не позначилася на працездатності апарату в цілому. Потім випробувач ще раз упустив пристрій з коліна, але вже не фронтальною панеллю, а тильною стороною з кераміки. Раніше на прикладі Xiaomi Mi Mix ми добре засвоїли, що керамічні смартфони краще не упускати, але дроп-тест з Essential Phone показав досить несподіваний результат - пристрій переніс падіння без видимих ​​пошкоджень.

Падіння з висоти близько одного метра (рівень передньої кишені джинсових штанів) на один з нижніх кутів з пристойним відскоком, декількома піруетами і приземленням на лицьову частину смартфон теж пережив без нових пошкоджень. Таке ж падіння тильною стороною долілиць на бетон теж не залишило ніяких відбитків, що, безумовно, вражає.

Заключна частина випробувань з падіннями з висоти зростання JerryRigEverything на нижню межу і на тильну сторону виявилася епічніші. Захисне скло, що прикриває передню панель повністю розтріскалося, а екран розбився і став непридатним для використання. Але найдивнішим є те, що титанова рамка і тильна сторона смартфона перенесли падіння без будь-яких нових (для нової серії тестів JerryRigEverything взяв уже тестований їм Essential Phone) видимих ​​пошкоджень і деформацій. Таким чином можна констатувати, що найслабшим місцем Essential Phone - є саме лицьова панель і зацікавленим в його купівлі користувачам безперечно варто задуматися про захисну плівку або чохол.
Переглядів: 166 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: