DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.29.17
Головна » 2018 » Листопад » 29 » DriveSavers обіцяє за $ 3900 відновити доступ до будь-якого смартфону, включаючи iPhone, але тільки якщо ваші наміри чисті
14.00.16
DriveSavers обіцяє за $ 3900 відновити доступ до будь-якого смартфону, включаючи iPhone, але тільки якщо ваші наміри чисті
      Компанія DriveSavers, відома своїми послугами з відновлення даних, заявила, що запускає сервіс по розблокуванню мобільних пристроїв. Іншими словами, вона може зламати захищений iPhone, який неможливо розблокувати без пароля або біометричних даних його власника. Навіть американським спецслужбам свого часу довелося заплатити третім особам майже $ 1 млн, щоб отримати доступ до iPhone 5C, що належить убитому стрілку з Сан-Бернардіно.

На сайті DriveSavers сказано, що це перший в своєму роді сервіс виключно для споживачів. Користувачі можуть скористатися пропозицією в разі, якщо їх пристрій заблоковано через занадто велике числа невдалих спроб входу, а також, якщо їм необхідний доступ до інформації, що зберігається на смартфоні померлого члена сім'ї. Вартість послуги складає $ 3900. Компанія гарантує, що поверне пристрій розблокованим, але перед цим може запросити певні документи.

«В залежності від ситуації, ми можемо запросити свідоцтво про смерть, заповіт, судові або юридичні документи. У разі смерті ми перевіряємо, хто є виконавцем заповіту за допомогою особистої зустрічі або на підставі наданих документів», - йдеться в електронному листі ресурсу The Verge.

Найцікавіше, що дана послуга недоступна правоохоронним органам або представникам спецслужб. Схитрувати не вийде, відділ обслуговування клієнтів DriveSavers уважно вивчає кожну заявку і відстежує будь-які розбіжності, перш ніж надати будь-які дані.

Залишається неясним, яким чином DriveSavers отримує доступ до заблокованих iPhone. Можливо, компанія використовує щось на кшталт GrayKey або має свій унікальний інструмент.

Джерело: TNW
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: