DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.37.29
Головна » 2016 » Липень » 28 » Dota 2 побила власний рекорд за величиною призового фонду кіберспортивного турніру
14.00.50
Dota 2 побила власний рекорд за величиною призового фонду кіберспортивного турніру

      У минулому році гра Dota 2 встановила видатний рекорд, що стосується розміру призового фонду щорічного кіберспортивного турніру The International. Тоді вдалося зібрати значну суму $ 18 млн 429 тис 613. Але в цьому році Dota 2 змогла побити власний минулорічний рекорд за більш ніж два тижні до фіналу турніру, який буде проходити в Сіетлі 12-13 серпня.

Valve використовує оригінальний краудфандінговий підхід до формування призового фонду турніру по Dota 2. Компанія щорічно виділяє $ 1,6 млн з власних коштів, а потім залучає додаткові кошти за рахунок внутрішньоігрових продажів. Таким чином, постійно збільшується розмір призового фонду відображає зростання популярності гри. У 2016 році Valve запропонувала гравцям купувати набори Battle Pass, які потім можуть принести чималі бонуси. Так, був оголошений спеціальний приз, що активується в тому випадку, якщо збір коштів поб'є торішній рекорд. Всім власникам Battle Pass обіцяні по три скрині Trust of the Benefactor, які будуть містити випадковий сет, Immortal скриню і предмет рідкості Arcana або неймовірно рідкісну нагороду.

І тепер гравці дійсно можуть розраховувати на отримання обіцяних їм булочок, так як призовий фонд турніру The International 2016 роки вже становить $ 18,5 млн і продовжує збільшуватися. Таким чином, це кіберспортивне змагання офіційно стало найприбутковішим. Не виключається, що воно зможе досягти позначки в $ 20 млн до кінця збору коштів.

Джерело: The Verge
Переглядів: 111 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: